PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611162}
5,9 4 572
oceny
5,9 10 1 4572
Worms 3D
powrót do forum gry Worms 3D

9/10

ocenił(a) grę na 9

Dla mnie najlepsza część serii (choć nie grałem we wszystkie) i pierwsza w trójwymiarowej grafice. Trójwymiar daje olbrzymi zestaw możliwości i niesamowicie skutecznie urozmaica i tak już ciekawą rozgrywkę z poprzednich części. Grafika jest świetna, niezwykle kolorowa i atrakcyjna dla oka. Pochwalić należy bardzo urozmaiconą i pomysłową kampanię - misje są znacznie bardziej ciekawe niż te w Armageddonie. Co ważne, utrzymany został ten humorystyczny charakter gry, śmieszne powiedzonka robali jak i same ich zachowania. Kolejnym plusem w odniesieniu do poprzednich części jest bardzo przyjemna, dobrze współgrająca z tym co dzieje się na ekranie muzyka. Dodano także ciekawą sesję prób jak np. próby spadochronu, plecaka rakietowego itp. Arsenał broni został zachowany i oczywiście dodano także kilka nowych akcentów. Grywalność jest z kolei naprawdę duża, a w grę może grać prawie każdy bez ograniczeń wiekowych. Moja ocena: 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones