PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609938}

Worms

7,6 2 111
ocen
7,6 10 1 2111
Worms
powrót do forum gry Worms

AAhhh te ROBALE

ocenił(a) grę na 8

Pierwsze Wormsy tylko na amidze, potem na PC. To jednak ZAWSZE dla Team 17 docelową platformą była Amiga jeżeli chodzi o pierwszą odsłonę walecznych robaczków. Szkoda że tak bardzo się rozdrabniali w efekcie czego otrzymaliśmy....

1.WORMS
2.WORMS +
3.Worms Reinforcements
4.Worms United
5.Worms Director's Cut

Dwa pierwsze na amigę, punkt 3 tylko na PC można powiedzieć że jest to odpowiednik PLUSA z Amigi. Zaś 4 i 5 to w zasadzie, tak mi się wydaję to samo tylko na innych platformach. Czyli Director's Cut to odpowiednik rok wcześniej wydanego United. Pomieszane to trochę ale co zrobić. Na pewno Director's Cut miał nieco więcej usprawnień, ale jakiejś przepaści między obiema nie było.

Robale z Amigi pamiętam najlepiej, to również ogrywałem ja na PC wraz z Cut-Scenakmi, samego Duirecotr's Cut wypuszczono w mocno limitowanym nakładzie chyba 5K sztuk tylko, bo twórcy już cały wysiłek wkładali w Wormsy 2 na całkiem nowym silniku graficznym. Nie mniej jednak pierwsze wormsy były dla mnie najlepszą odsłoną.

https://www.youtube.com/watch?v=kLe9pImtmGA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones