PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605964}

Wrota Baldura

Baldur's Gate
8,7 8 653
oceny
8,7 10 1 8653
Wrota Baldura
powrót do forum gry Wrota Baldura

Ale współczesnego, żeby było łatwiejsze, a historia nie była taka długa.

MistrzSeller

Dwa miesiące po pytaniu, ale może też ktoś inny na tym skorzysta: polecam Drakensang: the River of Time - najlepszy klasyczny współczesny erpeg, który wg mnie jest lepszy od Wrót Baldura. Możesz spróbować też w pierwszą częśćDrakensanga: The Dark Eye, ale ona jest dłuższa i znacznie trudniejsza. W tym roku też wyjdzie Pillars of Eternity i być może The Dark Eye: Demonicon oraz Divinity: Original Sin.

ocenił(a) grę na 8
drenz

Dzięki.

ocenił(a) grę na 6
MistrzSeller

Jest jeszcze seria Dragon Age, możesz też spróbować z Neverwinter Nights, jeśli nie grałeś.

ocenił(a) grę na 10
MistrzSeller

Ponad rok po pytaniu, ale mam nadzieję, że pomogę. Jeśli chcesz coś, w czym fabuła nie jest taka zawiła i rozciągnięta, a chcesz coś podobnego do Baludra to radzę ogarnąć pierwszą część IcewindDale'a, tam fabuła idzie prostą ścieżką, bez szczególnych rozgałęzień, a większość czasu spędzamy penetrując wszelkiego rodzaju plugawe miejsca (krypty, lasy, doliny, wąwozy, zbeszczeszczone sanktuaria itp.) - mi się osobiście gierka podobała. Poza tym warto ogarnąć serię Drakensang i Neverwinter Nights (nieco nowsze tytuły), a z nadchodzących produkcja najciekawsza to Pillars of Eternity.

ocenił(a) grę na 9
janekszyszkowski

Divinity Original Sin dwie części oraz Wastelands 2.

ocenił(a) grę na 9
MistrzSeller

Trochę czasu upłynęło, ale może komuś się przyda... Nie wiem czy to Twoje klimaty, ale wydaje mi się, że w ramach Twoich poszukiwań (krótsze, łatwiejsze i nowsze) mogą się wpisywać:
-Cała seria Shadowrun
-The Banner Saga
-Expeditions: Conquistador
-Hard West
-Tyranny
-Jade Empire (troszkę starsze z 2005 roku)

W niektórych przypadkach podobieństwa są mocno naciągane, ale może akurat komuś podpasują te tytuły :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones