PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606178}
7,3 2 371
ocen
7,3 10 1 2371
X Men Origins: Wolverine
powrót do forum gry X-Men Origins: Wolverine

Gra ok

ocenił(a) grę na 6

Szkoda tylko, że nie można grać na padzie

hupcio

gierki ostatnimi czasy działają tylko poprawnie pod pada x box 360 wiec aby cieszyć się graniem trzeba się w niego zaopatrzyć i wszystkie działają ....

J55J

Trochę stary temat, ale pozwolę sobie odświeżyć (może komuś się przyda).
Ostatnimi czasy odpalając sobie wolverine'a i dowiadując się, że nie można grać na byle jakim padzie, poza z x360 - byłem bardzo zawiedziony. Poszperałem trochę w internecie i znalazłem dobry poradnik emulacji zwykłego pada na tego z 360. Ściągasz (nie trzeba instalować), podkładasz bezpośrednio przyciski i wrzucasz plik do folderu z grą. Tutaj jest cały poradnik https://www.youtube.com/watch?v=umw4xrk3aZw Polecam poświęcić te 5 minut i nie tracić na zabawie, bo gry typu X-men origins jednak wymagają joypada.

MrZajac

Można grać padem od Ps3 po zainstalowaniu SCP toolkit mając bluetooth w kompie działa nawet bezprzewodowo jest o tyle lepszy od 360ce że nie trzeba niczego podkładać do samej gry po prostu windows widzi go jako pada do xbox.

ding00

Ale odkop :D tak, jest to oczywiście kolejna możliwość

MrZajac

archeolog ze mnie wiem ale to dla ewentualnie szukającej potomnosci :)

ocenił(a) grę na 7
hupcio

można na konsoli hehe chociaż nie pamiętam pecetową wersje mam i chyba grałem w nią na padzie z tego co pamiętam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones