PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606178}
7,3 2 370
ocen
7,3 10 1 2370
X Men Origins: Wolverine
powrót do forum gry X-Men Origins: Wolverine

Trudna i długa

ocenił(a) grę na 7

Ta gra jest trudna i długa. Gdy grasz możesz zobaczyć żebro Logana . chwilę się trudziłam jak ją przejć (i nie przeszłam całej:) ) np. nie wiedziałam ,że strzał trzeba zablokować

użytkownik usunięty
Ellen Page

LOL to nie oceniaj jak nie przeszłaś. Filmy też oceniasz po obejrzeniu np. połowy?

ocenił(a) grę na 7

No to według ciebie nikt nie może oceniać simsów, bo ich się nie da przejść. Można grać i grać. A Wolverine polega cały czas na tym samym, może jest trochę historii, ale po angielsku. W tej gre przechodzisz bijąc się i skacząc.

ocenił(a) grę na 8
Ellen Page

Simsów nie da się przejść w klasycznym rozumieniu, ale mozna poznać wszystkie aspekty gry (tj. tworzenie sima,budowanie, kariera , uśmiercanie, zdobywanie przyjaciół rodziny itp) . Wtedy można już oceniać.

"Może jest trochę historii, ale po angielsku" - kto teraz nie zna angielskiego??? Fabuły jest tu dużo więcej niż w kinowym oryginale, a wyższa kategoria wiekowa nadaje wszystkiemu prawidłowy posmak.

ocenił(a) grę na 7
feeniks

Napisałam tamten post 2 lata temu i nie mam zielonego pojęcia co miałam na myśli pisząc o angielskim.... w każdym razie w grę nie gram i nawet jej dobrze nie pamiętam....

Ellen Page

Łatwa gra nic w niej trudnego nie było?
Tomb Raider już jest trudniejszy.
Kup Pada dobrego.

ocenił(a) grę na 7
Ellen Page

"Ta gra jest trudna i długa" - Dobry żart :D

ocenił(a) grę na 7
Snajpero1984

wiem jestem zabawna :b

ocenił(a) grę na 7
ocenił(a) grę na 8
Ellen Page

Skąd możesz wiedziec czy ta gra jest trudna i długa ? Całej przecież nie przeszłaś. Nie oceniaj gry po 5min grania czy tam 10min. :S

ocenił(a) grę na 7
Laska2343

widziałam poradnik i długa, a poza tym mogę wiedzieć czy trudna i już przeszłam (trochę to trwało) , Zatkało kakao?????????

Ellen Page

Nie urażając cię, chciałbym pewnie zauważyć, że w zbyt wiele gier pewnie nie grasz to i umiejętności w tej dziedzinie nie za wielkie i gra mogła sprawiac takiej osobie trudności (każda może, jak ktoś pierwszy raz w życiu by grał np.), na co pewnie przedmówcy nie zwrócili uwagi.

ocenił(a) grę na 7
tomciog18

inteligentny!!!!! Polubilam cię

Ellen Page

Dla początkujących trudna ale dla mnie gra była łatwa jak przechadzka po parku. Wcale nie jest długa, jest mnie więcej takiej długości jak większość gier na podstawie filmu z tą różnicą że to jest dość dobra gra i do tego nawet lepsza niż sam film (bo choćby dlatego że jest KREW !).

ocenił(a) grę na 7
crazy_race

Faktycznie jesteś szalony

Ellen Page

Też byś tak miała gdybyś grała przez 11 lat w najróżniejsze gry.

ocenił(a) grę na 7
crazy_race

ale nie gram wiele, takze mi to nie grozi

ocenił(a) grę na 8
Ellen Page

to zapewne o kombosach też nie wiedziałaś ? :)

ocenił(a) grę na 7
kiprowaty

to cos co są takie kółeczka ze znaczkami, to akurat wiedziałam od początku

ocenił(a) grę na 10
Ellen Page

Gra jest niesamowita. Coś jak typowa zręcznościówka w starym stylu. Grafika genialna: z unreal engine III chyba nie da się więcej wyciągnąć. Warta tych paru złotych, chociaż podejrzewam, że może być problem ze znalezieniem w sklepach.

ocenił(a) grę na 4
sali06

Zniszczyłeś mnie XD. ,,Z Unreal Engine chyba nie da się nic wyciągnąć'' gra jest bardzo fajna, ale tak na naprawdę graficznie brzydka. Batmany o wieeeeeeele więcej wyciągnęły z UE, i na dodatek nie korzystało z blura jak ta gra.

ocenił(a) grę na 8
Ellen Page

Ja powiem, żę gra nie jest trudna, jeśli się wie jak podejść do każdej sytuacji, a długość gry można porównać z długością God of War III.

ocenił(a) grę na 7
jakubek0206

Może i nie. Założyłam ten temat 1,5 roku temu ale teraz mam więcej doświadczenia w takich grach ale dla mnie ta gra jest trochę zbyt monotonna. Wolę Assasin Creed's

ocenił(a) grę na 8
Ellen Page

monotonna rzeczywiście jest ale tylko w ostatnich misjach w dżungli. wtedy ciągle trzeba walczyć z tymi samymi maczetnikami słabymi jak masło. a sama gra jest bardzo prosta na normalu ginąłem tylko kiedy spadłem w przepaść albo źle zacząłem walkę i zaatakowało mnie na raz 3 subbossów. ogólnie gra bardzo fajna warta zagrania!

ocenił(a) grę na 7
SuperO_2

W dżungli?? To ja w sumie byłam niedaleko...

ocenił(a) grę na 8
Ellen Page

mam na myśli chyba OSTATNI epizod jaki rozgrywa się w dżungli reszta jest gdzie indziej. konkretniej ja nudziłem się tylko w misjii w dżungli przed misją o nazwie The Island reszta była ciekawa a ten epizod był monotonny bo wszystkie Fury attacks miałem ulepszone na maksa i 30 poziom w kieszeni. chyba tylko dlatego było wtedy nudno

Ellen Page

A ładna jesteś? :D

ocenił(a) grę na 9
Ellen Page

Stary temat, ale gra świetna do dzisiaj :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones