PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788733}
8,4 191
ocen
8,4 10 1 191
XCOM 2: War of the Chosen
powrót do forum gry XCOM 2: War of the Chosen

Problem serii XCOM

ocenił(a) grę na 8

Czy tylko według mnie XCOM ma tylko 1 duży problem (pomijając RNG dla niektórych)? Mianowicie, początek zawsze jest wymagający, a potem końcówka gry jest okropnie prosta. Może końcówka dwójki jest delikatnie trudniejsza od jedynki, ale bez mocno widocznej różnicy. Za to dodatki do XCOM2 podbijają początkowy poziom trudności jeszcze bardziej, ale równocześnie późniejszy etap gry jest jeszcze prostszy przez wprowadzone wyposażenie wybrańców czy te 3 zbroje z DLC. Mam nadzieję, że przy 3 części uda im się to jakoś bardziej zbalansować.

DzejPi

Cóż, w XCOMy gram tylko z modami Long War (Long War/Long War 2/Long War of The Chosen). One rozwiązują ten problem - cały czas gracz ma przerąbane

ocenił(a) grę na 8
pegaz_filmweb

Ja dopiero mam to przed sobą, bo po maratonie nowej "jedynki", dwójki bez WotC i dwójki z WotC miałem dość :D. Teraz po sporej przerwie pewnie sprawdzę jak to wypada z modami

DzejPi

Ale... w jedynkę też grałeś bez moda? Chodzi mi właśnie o Long War. Ten mod uznawany był za najlepszy mod do gier strategicznych swego czasu. Kompletnie zmienia mechanikę, wydłuża kilkukrotnie rozgrywkę, zupełnie inna gra. Bardzo polecam.

ocenił(a) grę na 8
pegaz_filmweb

Tak w jedynkę też grałem bez moda. Jak mody dobre by nie były najpierw wypada przejść grę na modłę twórców :D. Ogólnie co najlepiej wypada z tym modem? Jedynka, dwójka czy dwójka z WotC?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones