PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375975}
6,7 3
oceny
6,7 10 1 3
Únos domů
powrót do forum filmu Únos domů

Choć w Polsce film ten zapewne w ogóle nie znany, to bardzo go polecam. Oglądając go
wyczuwa się ten klimat, taki czeski, często wiejski, wchodzi się w jakby inny świat. Brzmi to
banalnie i nawet śmiesznie, ale jest to jeden z niewielu filmów, które potrafią mnie wzruszyć,
pobawić, a także "wtopić się" tak, by nic innego nie miało znaczenia, gdy go oglądam.

umpalita

Jest w tym filmie podobny klimat, jak w serialu "Pod jednym dachem"? Niesamowicie mi się takie czeskie przaśne klimaty podobają. Widzę, że sporo filmów naszych południowych sąsiadów oglądasz, więc wiedzę masz pewnie solidną na ten temat.

aku1973

Moim zdaniem wszystkie czeskie filmy, których akcja rozgrywa się na wsi mają podobny klimat, aczkolwiek " Unos domu" jest trochę inny, bo to bardziej takie sielankowe spojrzenie na rodzinę przez dorastającego, samotnego chłopca. Myślę, że na pewno jest wart obejrzenia, mnie osobiście zawsze chwyta za serce, bo przypomina mi moje czeskie wakacje na wsi, dlatego mogę nie być do końca obiektywna, ale i tak polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones