PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519774}
6,5 149 943
oceny
6,5 10 1 149943
7,0 22
oceny krytyków
Łatwa dziewczyna
powrót do forum filmu Łatwa dziewczyna

ten film nie jest kolejna denna zachwycajaca i powalajaca glupota amerykanska komednia
dla i o nastolatkach ktorzy pala pija i imprezuja. film opowiada o stosunku mlodych do
siebie i miedzy soba, o sile plotki, statusach spolecznych, calej hierarchi wartosci i
osobistosci w tym przedziale wiekowym. polecam, bardzo fajny i wartosciowy film!!!!!!!!!
ogladalem juz go wiele razy i wiele razy z chcecia obejrze go znowu.

ocenił(a) film na 7
altenede

rzeczywiście śmieszna :) najlepsze w sklepie z książkami "gdzie jest biblia? - tam, w dziale bestsellerów obok Zmierzchu" haha xD
i rodzice ze swoim adoptowanym synkiem murzynkiem "o nie, kto ci powiedział, że jesteś adoptowany?" rozwaliło mnie to ;D wgl rodzice genialni!
Fajna obsada, A. Michalka z Hellcats i Penn grający Dana w Plotkarze, Lisa Kudrow z Przyjaciół, czyli generalnie aktorzy z moich ulubionych seriali ;)
Dałam 8/10 i rzeczywiście mimo, że z pozoru to denna komedia tak naprawdę ma fajne przesłanie i opowiada trochę o dylematach moralnych.
Plus nieźle wyśmiewa przesadną religijność ;)

morgue91

Mi się wydaje, że nie ma czegoś takiego jak przesadna religijność, jest tylko religijność źle rozumiana, tak jak było to pokazane w tym filmie.

altenede

Zabawna komedie, miałem niezłą polewę oglądając scenę rzekomego seksu haha a ta grupa zwolenników Boga była powalająca.

ocenił(a) film na 7
altenede

Ostatnia tak dobra to bodaj "Dziewczyna z sąsiedztwa" z Elishą Cuthbert i Emilem Hirschem. Mądra.

Kiedyś były filmy Johna Hughesa:
"Wolny dzień Ferrisa Buellera",
"Klub winowajców",
"Dziewczyna w różowej sukience",
"Szesnaście świeczek".

Warto dodać także:
"Ognie Św Elma" z Robem Lowe, Emilio Estevezem, Demi Moore, Andie McDowell,
"Stań przy mnie" z Riverem Phoenixem
"Stracone lata" z Riverem Phoenixem,
"Co dalej? (Breaking away) z Dennisem Quiadem
"Rumble fish" z Mattem Dillonem, Diane Lane i Mickey Rourkiem
"Wyrzutki" z Diane Lane, Patrickiem Swayze, Tomem Cruisem, Emilio Estevezem
"Peggy Sue wyszła za mąż" z Kathleen Turner i Nicolasem Cagem...
"Clueless" z Alicią Silverstone
"Wybory" z Reese Whiterspoon
"Slumsy Beverly Hills"
"Burza lodowa" z Katie Holmes, Tobey Maguirem, Christiną Ricci i Elijahem Woodem
"Zabijanie na śniadanie" z Johnem Cusackiem i Minnie Driver,
"Dzika namiętność" z Jeffem Danielsem i Melanie Griffith

Kiedyś to robiono filmy o młodzieży!
Zabawne, inteligentne, śmiałe obyczajowo ale nie wulgarne.

ocenił(a) film na 5
altenede

Pozwole sie nie zgodzic..uwazam, ze fabula troche jednak denna..nie znam, i trudno mi sobie wyobrazic mloda dziewczyne, ktora chec niesienia pomocy innym wynosi ponad wlasna reputacje..godzi sie bez problemu z tym, ze dokleja sie jej latke puszczalskiej..nawet sie tym bawi i w to brnie...pierwsze 20 min tragiczne ale postanowilam wytrwac dla emmy..mimo sympati do niej..uwazam, ze do tej roli nie pasuje..cos mi nie gralo..film sie pozniej rozkreca i moze nawet o cos w tym chodzi..ale ogolnie jest mocno srednio..ale emme nadal uwielbiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones