PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32039}

Łowcy skalpów

The Scalphunters
7,0 1 701
ocen
7,0 10 1 1701
Łowcy skalpów
powrót do forum filmu Łowcy skalpów

swietny film

ocenił(a) film na 8

mialem go na video, byl to 1 z filmow ktore w dziecinstwie ogladalem na okraglo
i wciaz jest bardzo dobry
western z lekkim zacieciem komediowym, bardzo przyjemnie sie to oglada
naprawde polecam
dziwie sie ze tylko 33osoby glosowalo na ten film
zwlaszcza z uwagi na dosyc znanego rezysera i obsade dziwie sie tak malo osob zwraca uwage na ten film
naprawde fajne kino:)
dla mnie 8/10

El_Magiko

A mógłbyś rozjaśnić o co chodzi z tym "zacięciem komediowym". FW w gatunku tez podaje obok westernu że jest to komedia i gdyby nie to to już tertaz polowałbym na ten film. Pytanie tylko czy jest to kompletna komedia na kanwie westernu, czy tak jak ty to ująłeś zacięcie komediowe? No i czego dotyczy owo zacięcie komediowe i jak cześto w filmie występuje. Jestem zainteresowany tym filmem ale tylko wtedy jeśli jest to powazne kino, bo skoro w opisie czytam o "zemście" i "wyżynaniu kogoś" to nie chciałbym oglądać jakichś jajec głupawych.
liczę na jakiś odzew, pozdro

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

nie nie, nie jest parodia ani nic takiego, nie ma tu nachalnych zartow ani jakichs idiotycznych scen
sa zabawne momenty ale to humor raczej subtelny
nie ma tu "jaj" przez caly film, ogolem to calkiem zgrabne polaczenie westernu i kina przygodowego, nie bedzie nikt tu ryczal ze smiechu przez pol filmu ani tez nie bedziesz zazenowany jakimis idiotycznymi zartami
powazny film to to nie jest jednak wlasnie przez to komediowe zabarwienie
jest tego troche ale jest to raczej subtelne
czego to dotyczy? wydaje mi sie ze glowne opiera sie to na relacjach miedzy czarnym niewolnikiem a glownym bohaterem, gra aktorska i ogolem pechowe sytuacje ktore dotycza glownie bohatera
jesli dobrze rozumiem o co ci chodzi to smialo mozesz zabrac sie za szukanie tego filmu bo plonace siodla to nie sa
no ale klimatow a la "rio bravo" lub "dobry zly i brzydki" tez sie nie spodziewaj
jakbym mial powiedziec z czym mi sie kojarzy klimat tego filmu to chyba 1czesci indiana jonesa

El_Magiko

Heh, jakoś nie przepadam za Indianą :/
Czytając twoją odpowiedź wolę bardziej pozytywne dla siebie skojarzenie, czyli porównanie klimatu i groteskowości z filmu Bonnie&Clyde. Można tak to ująć? Choć z drugiej strony mimo że nie każdemu może się podobać, ale B&C to klasyka kina...

ocenił(a) film na 8
huo_sanchez

moze tak, ogolem jest tu sporo westernowo-przygodowych akcji, czyli traper na tropie lowcow skalpow probuje odzyskac swoje
jest sprytny i wogole ale raczej ma pecha od poczatku filmu, zreszta ciezko cos pisac zeby nie zdradzac niepotrzebnie niczego, komedia to nie jest tak czy siak, jest tu troche humoru ale subtelnego i nie wplywa on na fabule w takim stopniu by zmienic ja na komiczna, najlepiej sam zobacz o ile znajdziesz ten film
ja go mam od wielu wielu lat odkad lecial w niedzielnym pasmie filmowym tvp2 o 12.00
bedzie z 18lat pewnie
niestety od paru lat nie dziala mi video:)
ale film mam

ocenił(a) film na 7
El_Magiko

ja też obejrzałam go sobie po pewnie 30 latach... (udało mi się znaleźć w całkiem dobrej jakości). Bardzo fajne kino w starym stylu :-)

ocenił(a) film na 9
El_Magiko

Zgadzam się film jest znakomity. Świetnie się bawiłem. Lubię takie westerny robione trochę bardziej na wesoło.

ocenił(a) film na 8
frycek49

Również popieram

ocenił(a) film na 7
El_Magiko

TVP1 HD, sobota 27. sierpnia 2016, godz. 14:00. Najlepiej zaprogramować czas trwania nagrania - na 1H54'. Niestety, nic nie wiadomo o wersji językowej.

ocenił(a) film na 7
Film_Polski

warto obejrzeć. żywa akcja, szkoda ze tak mało znany

ocenił(a) film na 7
Mauna_Kea

Szkoda, że na wszystkich ścieżkach dźwiękowych w TVP1 HD - królował nadwiślański lektor. Napisów polskich brak.

ocenił(a) film na 7
Film_Polski

był to film w sobotę w południe więc zainteresowanie średnie, więc się nie wysilali. filmy w sobotnie, piątkowe wieczory też nie zawsze są z napisami

ocenił(a) film na 8
El_Magiko

Popieram

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones