PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12075}

Ścieżki chwały

Paths of Glory
8,0 14 174
oceny
8,0 10 1 14174
8,1 18
ocen krytyków
Ścieżki chwały
powrót do forum filmu Ścieżki chwały

ale oczywiscie mistrz kiczu musial wszystko zepsuc.


pierwszy raz w zyciu zdarzylo mi sie zasnąć na filmie wojennym

ocenił(a) film na 1
_kaczuszka_3

*każdy

_kaczuszka_3

marna prowokacja

użytkownik usunięty
_kaczuszka_3

Kolejny psychopatyczny troll.

ocenił(a) film na 10
_kaczuszka_3

Zachęcające. Od jakiegoś czasu nie mogę się zmotywować, żeby obejrzeć, ale skoro "tak nudny jak każdy film Kubricka", to musi być świetny :)

użytkownik usunięty
_kaczuszka_3

Szkoda,że nie masz prawdziwych przyjaciół tylko internet.

ocenił(a) film na 7

Jak ten komentarz odnosi się do jego tematu?

użytkownik usunięty
RAC_79

Durny temat durna odpowiedz,bo na poziomie to trzeba na poważne tematy rozmawiać.

ocenił(a) film na 7

Rozumiem,ale z perspektywy trzeciej osoby Twój post nie jest odbierany pozytywnie.

użytkownik usunięty
RAC_79

Wiesz perspektywa innych mnie nie obchodzi czasami trzeba,bo to co się dzieje na forach wybitnych ludzi mnie przeraża i czuje niesmak gdy zakłada się konta,by obrażać tylko i dawać 1 na złość.

ocenił(a) film na 7

To jedynie troll i prowokator,a jego konto jest już nieaktywne lub zablokowane.

użytkownik usunięty
RAC_79

To fakt,ale po nim będzie milion kolejnych sierot.

ocenił(a) film na 7

Dobra, na inne wyczytałem,że jesteś wyborcą SLD,nie mam pytań postkomunistyczny towarzyszu.

użytkownik usunięty
RAC_79

Ja nie popieram faszystów religijnych z pisu Ave słuchaczu ojca dyrektora.

ocenił(a) film na 7

Jednak ty też okazałeś się zwykłym trollem i wykazałeś się demencją intelektualną :)

użytkownik usunięty
RAC_79

Ja juz wiem,że rozmawiam z prawicowym faszystą,bo tylko tacy co nic nie wiedzą najgłośniej się drą.Nie twoja wina taka wasza natura z domu wynoszona,ale nic dziwnego jaki kraj taki obyczaj i fakt,że Korwin ma 7% za wypowiedz,że kobiety lubią być gwałcone,a rządy Kaczyńskiego to była porażka polskiej demokracji.

ocenił(a) film na 7

Kolejna twoja wypowiedź i kolejny raz potwierdzasz moją teorię na temat twojej demencji intelektualnej :) Pamiętaj postkomunistyczny pachołku,że z nas dwóch tylko ty określiłeś swoją tożsamość polityczną.

użytkownik usunięty
RAC_79

Nie to ty określiłeś tożsamość polityczną i zacząłeś ze mną rozmowę cytuję Dobra, na inne wyczytałem,że jesteś wyborcą SLD,nie mam pytań postkomunistyczny towarzyszu to twoje słowa ja tylko dałem odpowiedz ty mała intelektualna prawico.

ocenił(a) film na 7

Musisz być strasznie ograniczony i wątpię aby moje starania wytłumaczenia ci tej rozmowy pomógłby w czymkolwiek. W sumie bawi mnie twoje plątanie i rzucanie od faszystów,prawicowców,itp. Demencja intelektualna rozumiem,że się u ciebie nasila z każdym postem? :)

użytkownik usunięty
RAC_79

Rozumiem nie macie nic do powiedzenia i was boli,że inni się dorobili,a biedna prawicowa hołota nie ma na browara dlatego takie tłumy was przed kościołem,ale to pretensje do matki,a nie do państwa za to,że przegraliście po raz 8.

ocenił(a) film na 7

Jesteś zabawniejszy niż sądziłem:) Chyba pociągnę dłużej tą rozmowę,bo takiego bełkotu nie czytałem od dawien dawna. Masz coś jeszcze do napisania postkomunistyczny pachołku? :)

użytkownik usunięty
RAC_79

Przykro mi twoje teksty nie robią na mnie wrażenia,bo to zabawa słowna przez internet,a z 12 latkiem nie będę dyskutował.

ocenił(a) film na 7

Powiedział ten,który przed paroma minutami podzielił się swoimi przygodami i fantazjami erotycznymi z księdzem.

użytkownik usunięty
RAC_79

I postkomunistyczny pachołku to do twoich rodziców,bo widać,że wychowali kolejnego katola co za komuny sikał w majtki,a na pogrzebie generała krzyczał sierpem i młotem;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
RAC_79

Twoje debilne wypowiedzi faszystowski wyznawco Kaczyńskiego zachowaj dla siebie,bo pokazujesz jakim głupim katolem bylo,ale twoje wyrażenie postkomunistyczny pachołku mnie nie obraża,bo jest lepsze niż bycie katolikiem i jako ateista mam tą przewagę,że księża za mnie nie głosują.

ocenił(a) film na 7

Przypominam kolejny raz postkomunistyczny pachołku,że nie określiłem swojej tożsamości politycznej. Twoje wymyślone brednie,to wizja twojej choroby,tworzysz urojony obraz danej osoby ( w tym przypadku mnie) i dorabiasz swoje historię:)

użytkownik usunięty
RAC_79

Twój komentarz i wytykanie na kogo się głosuje pokazało jednocześnie kim jesteś.Nie obraża mnie stwierdzenie postkomunistyczny pachołku napisz jeszcze raz kupię piwo.

użytkownik usunięty
RAC_79

Ja nie zakłamuje rzeczywistości to ty szczekasz mordą po przegranych wyborach,a i już pisałem to nie jest dla mnie obrazą ,że powtarzasz ten sam tekst co drugą wypowiedz.

ocenił(a) film na 7

Nie wiem,osobiście nie przegrałem żadnych wyborów. Powtarzam,ponieważ na pokomunistycznego pachołka więcej nie trzeba.A teraz jak zamknąłem ci japę to wracaj grzecznie do łóżka,weź leki i idź spać :)

użytkownik usunięty
RAC_79

Kochanie nie pisz do mnie więcej,bo nie jestem tobą zainteresowany misiu wiem,że chciałbyś ten tego,bo każdy prawicowiec ma coś z homo,ale nie jestem zainteresowany.

ocenił(a) film na 7

Twoja schizofrenia jest w zaawansowanym stadium choroby. W sumie jesteś chory jak każdy wyborca SLD postkomunistycznego bękarta PZPR-u. Chociaż w sumie to nie twoja wina,bo przejąłeś to z genami. Nowotwór toczy twój umysł.

użytkownik usunięty
RAC_79

No wiem,że według Ciebie jestem bogiem sexu,ale nie jestem Rydzykiem to nie pomogę.Musisz iść na swoją parafię i poprosić o mocny orgazm podczas spowiedzi misiaczku;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
RAC_79

Zauważyłem,że zaśmieca się ten inteligentny temat jeszcze inteligentniejszymi wypowiedziami nie wiadomo poco.Tak można do usranej śmierci.

ocenił(a) film na 7

Dobra,koniec tej komedii. Pośmiali,pogadali,pożartowali. Trzymaj się.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Czytam trzeci raz i dalej nie mam pojęcia, czemu się tu pokłóciliście i czemu na takie tematy, ale spoko, jeden z was i tak nie istnieje ;D

LarryLurex97

hahaha jaka dyskusja.. a myślałem ,że dowiem się czegoś o filmie :) A tutaj niespodzianka :) :)
Trzeba było dać sobie po razie i pójść na piwo a nie jak baby się kłócić ,która kiecka ładniejsza :)

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
LarryLurex97

Hahaha ;-) jeden z nich wyparował po kłótni być może

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones