PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540915}

Ścigana

Haywire
4,8 13 648
ocen
4,8 10 1 13648
5,3 12
ocen krytyków
Ścigana
powrót do forum filmu Ścigana

nie wierzę, żeby film z tak wspaniałą obsadą (Fassbender, Douglas, McGregor) miał średnią
gorszą od największych chłamów, jakie znam. jest naprawdę aż tak słabiutko?

ocenił(a) film na 6
beszamela

o gustach się nie dyskutuje, mi się akurat podobał, chodzi o to, że jest "inny". To takie trochę niekonwencjonalne kino akcji i nie każdy to dobrze przyjął. Oczywiście dalej jest szansa, że Ci się spodoba :]

beszamela

To takie kino akcji, które nie jest stereotypowe. Główna bohaterka nie wygląda jak Lara Croft albo Alice z Resident Evil, co by usprawiedliwiało by dla fanów tego typu filmów kobietę w takiej roli.

czerstwy

dzięki Wam obydwu za opinie, właśnie ściągam film i niedługo wszystko się okaże :)

ocenił(a) film na 6
czerstwy

Dokładnie! Również myśle że głównie to wpłynęło na ocene - aktorka nie wygląda jak eteryczna delikatna tyczka, a jak bardziej umięśniona pani komandos (co powinno się zdawać bardziej odpowiednie). Bardzo dużo osób uważających się za "specjalistów" wytyka słabe sceny walki. Wohoho to jest jeden z nielicznych filmów który nie zanudziły mnie na śmierć w tej materii i nie skręcił kiszek od patrzenia jak faceci dosłownie nadziewają się na ciosy bohatera. Może troszkę przesadzili z dźwiękami (ale i tak nie było to tak rażące jak w innych, bardziej kultowych filmów z tego gatunku). Polecam

ocenił(a) film na 5
beszamela

Ten film miał chyba wypromować Gine, wynik taki sobie, ale pokazała, że potrafi spuścić łomot :) Dla mnie sceny walki były jak najbardziej wporzo, bardzo realistyczne bez kung-fu wspieranego efektami :) Niestety aktorsko za bardzo się obsada nie wysiliła. Fabuła przekombinowana.

beszamela

nie jest zły, nie jest znakomity, jest dobry. W mojej ocenie. Sceny walki na dobrym poziomie, fabuła prosta. Na piątkowy wieczór jak znalazł. Polecam.

beszamela

Faktycznie slaby, brakowalo napiecia, mozna bylo przewidziec ze Gina wszystkich zloi, ale z latwoscia z jaka zalatwia antyterrorystow to juz przesada. Zeby chociaz sie rozebrala to by bylo ciekawiej, ladna wojowniczka i zero seksapilu w scenach ;-)
A ta recenzja filmwebu to zenada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones