PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509758}
4,1 35 954
oceny
4,1 10 1 35954
3,4 10
ocen krytyków
Śluby panieńskie
powrót do forum filmu Śluby panieńskie

bo jak dla mnie, tamte były niesamowite :) Wiem, że to bardziej teatr, ale są wspaniałe, widzieliście je?

Maly_debil

Tak, właśnie skończyłam oglądać. Chociaż Albina wyobrażałam sobie szczuplejszego. W każdym razie dobrze się oglądało :)

ocenił(a) film na 10
Maly_debil

Mnie się "Śluby..." w reżyserii Jandy bardzo podobały.

Czarodziejkazksiezyca_2

Obejrzałem sobie ten teatr z 2003. Podsiadlik (Klara) zrobiła na mnie fatalne wrażenie; kompletnie niezrozumiała, krzykliwa, głos wydobywa się jakby z gardła pełnego śliny, okropność. U Smalary (Aniela) i Pieli (Albin) zauważalna głównie masa ciała. To akurat złośliwy unik oceny gry no ale tak to wyglądało. Woronowicz rules.

ocenił(a) film na 8
Maly_debil

Mnie w sumie też podobały się, natomiast najfajniejszym w tym filmie jest obsada. Jestem ciekawy jak wypadną.

Maly_debil

Widziałam, ale bardziej ciekawa jestem jak wypadnie wersja kinowa.

ocenił(a) film na 4
milenkak

Spektakl jest prześmieszny, film prawie wcale... chociaż tekst niby ten sam, to ten teatr tv bije to spasione budżetowo (jak na polskie warunki) filmidło na głowę i to prawie we wszystkim.
Wersja filmowa ma lepsze plenery i jest lepiej nakręcona - bo na taśmie filmowej, a nie telewizyjnej becie. Oprócz tego są fajniejsze dziewczyny ;p
Powodów dla powstania tego filmu niestety nie rozkminiłem, oprócz tych finansowych rzecz jasna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones