PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509758}
4,1 35 954
oceny
4,1 10 1 35954
3,4 10
ocen krytyków
Śluby panieńskie
powrót do forum filmu Śluby panieńskie

Co do obsady

użytkownik usunięty

to w filmie mają zagrać m.in. Więckiewicz i Pawlicki reżyseruje Bajon, ale co z resztą to póki co nie wiadomo

użytkownik usunięty

Bardzo chętnie bym obejrzała tę komedię na wielkim ekranie...Na małym zresztą też;)

użytkownik usunięty

Ja też do obsady dołączył też podobno Szyc tylko nie wiem kogo ma grać mają się też pojawić panowie Siemion i Nowicki nic póki co nie wiadomo o postaciach kobiecych ja bardzo liczę na Jandę (Dobrójska), Grochowską i Baar/Chodorowską jako dwie młode gniewne.

użytkownik usunięty

Ja już tych chęci na obejrzenie mam coraz mniej. Kiedy okazało się, że w filmie obok Roberta Więckiewicz, Macieja Stuhra (który chyba zastąpi Antoniego Pawlickiego) Borysa Szyca i Anny Cieślak pojawi się ................................Marta Żmuda-Trzebiatowska.......brak słów.

ocenił(a) film na 9

Stuhr - Gustaw
Więckiewicz - Radost
Szyc - Albin
Olszówka - Dobrójska

O ile oni sobie poradzą z rolami, to Żmudę - Trzebiatowską ciemno widzę.

ginnny_w

Dzis bylem na planie (W Suchej w Dworku cieszkowskich jakby ktos chcial, woj mazowieckie, powiat węgrowski) w roli statysty. mooze siebie zobacze w filmie :)
A i tak widzialem Stuhra, Wiktora Zborowskiego (niewiem kogo gra, ale jakis koles z wąsami palący fajke :) ) i Olszówkę.

jabol_007

A nie było żadnego problemu żeby się tam dostać? ;)

Oldzzia

Bylem statysta :P
A ludzie normalnie przychodzili sobie, chodzili nawet postronni zupełnie, nie majacy nic wspolnego z filmem. Smialo mozna bylo wbić.

jabol_007

ooo super ! :D ja zamierzam w czwartek oblukac wszystko ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones