PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509758}
4,1 35 955
ocen
4,1 10 1 35955
3,4 10
ocen krytyków
Śluby panieńskie
powrót do forum filmu Śluby panieńskie

GNIOT!!!

ocenił(a) film na 2

Super sceneria, super aktorzy BEZNADZIEJNE: wplatanie nowoczesności w całą resztę i te dziwaczne sceny przy "taborze" aktorskim! Wydaje mi się, że to były powody dla których film obejrzałam raz, nie do końca i wracać do niego nie mam zamiaru! 2/10

ocenił(a) film na 4
BoSzkAmuse

ten film był przede wszystkim nudny. ale też mnie wkurzały te komórki, to było takie jakieś banalne choć miało wyjść ciekawie. a aktorzy rzeczywiście świetni, szkoda, ze w takiej reżyserii.

BoSzkAmuse

Zgadzam się. Ja wytrzymałem do końca. Bo jestem w stanie znieść wszystko w kinie. Ale w trakcie marzyłem o napisach końcowych.

ocenił(a) film na 3
BoSzkAmuse

Nie wytrzymałam do końca. Książką bardzo się ubawiłam, jednak film- kompletne rozczarowanie. Nie byłam w stanie zobaczyć całego filmu, bo wręcz irytował.

ocenił(a) film na 1
BoSzkAmuse

Zgadzam sie z wami, jedna wielka nudaaa. Szkoda że Polska wydaje takie filmy !

BoSzkAmuse

W pełni się z wami zgadzam. Niektórym się wydaje że kilku dobrych aktorów uratuje film na który ma się średnią wizję. Wg mnie obsada największa i chyba jedyna zaleta.

ocenił(a) film na 5
Katasza_

A ja się dziwie jak można zrobić z takiej książki taki gniot :P Gdyby Bajon nic od siebie nie dodawał to film byłby świetny ale te wstawki ta niby współczesność zabiła całą magię. Co do obsady również jestem zadowolony :) Np Janda robiła teatr telewizji ale tam niestety nie wytrzymałem z powodu odtwórczyń Klary i Anieli. Bajona film oglądałem dwa razy ale tylko raz ze wstawkami a drugi raz je przewijałem :P

pawell190

Ten film jest okropny. Po prostu za kręcenie takich gniotów powinny być kary pieniężne. http://recenzje-jess.blog.onet.pl/Sluby-Panienskie,2,ID432327844,n

ocenił(a) film na 6
BoSzkAmuse

Skoro nie oglądnąłeś do końca to powinieneś wstrzymać się z wystawianiem ocen, tak by było chyba uczciwiej...

ocenił(a) film na 6
bialy333

ja tam dałam 6, choć rzeczywiście głównie dla aktorów- pozytywne zaskoczenie Żmudą i oczywiście Macccccieeeej <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones