PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509758}
4,1 35 955
ocen
4,1 10 1 35955
3,4 10
ocen krytyków
Śluby panieńskie
powrót do forum filmu Śluby panieńskie

Obsada fajna, tylko reżyser raczej średni. Miejmy nadzieję, że tego nie zawali.

czester

Obsada wg mnie słaba. Jedynie Zborowski daje radę.

czester

Ja uważam, że film bedzie klapą raz aktorzy nic ciekawego pare wyjątków. A reżysre to on wogóle nie czuje jak dla mnie kina

Andrzej91

no tak , bo już nastały takie czasy że film ocenia się po aktorach i przydziale ról.
"A reżysre to on wogóle nie czuje jak dla mnie kina" WYPOWIEDŹ GODNA FILMWEB'OWICZA ;]

ocenił(a) film na 8
wilq_uss

moim zdaniem reżyser jak najbardziej jest OK! Dodając do tego obsadę, parę zwiastunów uważam, że zapowiada się całkiem nieźle.

Andrzej91

reżyser nie czuje kina ???
to to niby co ??

Nagrody filmowe:

1999 - FARBA Orzeł, Polska Nagroda Filmowa (nominacja) w kategorii: najlepszy producent; za rok 1998
1997 - POZNAŃ 56 Tarnów (Tarnowska Nagroda Filmowa) nagroda jury młodzieżowego
1997 - POZNAŃ 56 Rosja (MFF "Złoty Rycerz") nagroda za reżyserię festiwal odbył się w Moskwie
1996 - POZNAŃ 56 Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Specjalna Jury
1992 - SAUNA Nagroda Przewodniczącego Komitetu d/s Radia i Telewizji
1987 - MAGNAT Nagroda Szefa Kinematografii za twórczość filmową w dziedzinie filmu fabularnego za rok 1986
1987 - MAGNAT Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Specjalna Jury
1982 - LIMUZYNA DAIMLER - BENZ Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Grand Prix "Wielki Jantar"
1982 - LIMUZYNA DAIMLER - BENZ Figueira da Foz (MFF) Grand Prix
1981 - WAHADEŁKO Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Grand Prix "Wielki Jantar"
1981 - WAHADEŁKO Gdynia (do 1986 Gdańsk) (FPFF) Nagroda Główna Jury
1981 - WAHADEŁKO Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) nagroda za scenariusz
1980 - ARIA DLA ATLETY San Sebastian (MFF) wyróżnienie w sekcji nowych realizatorów
1980 - ARIA DLA ATLETY San Remo (MFF Autorskich) nagroda za debiut reżyserski
1980 - WIZJA LOKALNA 1901 Gdynia (do 1986 Gdańsk) (FPFF) Nagroda Główna Jury
1980 - ARIA DLA ATLETY Don Kichot (Nagroda PF DKF)
1979 - ARIA DLA ATLETY Samowar, Nagroda Entuzjastów Kina (przyznawana przez DKF w Świebodzinie)
1979 - ARIA DLA ATLETY Koszalin (KSF "Młodzi i Film") nagroda "Jantar"
1979 - ARIA DLA ATLETY Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda Dziennikarzy za najlepszy debiut reżyserski w polskim przeglądzie debiutów
1979 - ARIA DLA ATLETY Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) nagroda za debiut reżyserski
1978 - POWRÓT (1976) Złota Kamera (przyznawana przez pismo "Film") w kategorii: debiut reżyserski w filmie fabularnym; przyznana za rok 1977; nazwa nagrody: Nagroda "Filmu"
1978 - REKORD ŚWIATA Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda Dziennikarzy

ocenił(a) film na 8
waldusdus

to tylko potwierdza moje słowa:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones