PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509758}
4,1 35 954
oceny
4,1 10 1 35954
3,4 10
ocen krytyków
Śluby panieńskie
powrót do forum filmu Śluby panieńskie

NUDA

ocenił(a) film na 3

szkoda kasy

ocenił(a) film na 7
godles1992

Byłam dzisiaj na tym w kinie z klasą... I powiem, nie zachwycił mnie. Połączenie tych wszystkich nowoczesnych gadżetów (komórka, samochody) z XIX wiekiem nie wyszło im najlepiej. Tak, to prawda, że miało być to przedstawienie Fredry w nowoczesnej wersji, ale te małe drobnostki nie były trafne. Określę to tak: nie warto ekranizować dramatów romantycznych. O wiele lepiej je się ogląda (i w ogóle śmieszą, bo to są KOMEDIA FREDRY) w teatrze... Gra aktorska była bardzo dobra, no i ogólnie sceneria (dom i stroje). Oceniam 7/10, bo jednak film jakieś wrażenie na mnie zrobił... Ale... nie jest to żadna rewelacja, i nie wiem po co takie wielkie halo z tego filmu. Pozdrawiam.

Shining_Night

7/10 to nie ma tragedii. Dobrze że przynajmniej poszłaś. Jeśli zrobił na tobie wrażenie to znaczy że było ok.
"godles1992" chyba musiał się wybrać bo mu pani w szkole kazała. Jak się ogląda coś z przymusu to się później głupoty pisze. Nie jest to "Matrix" więc koleś nie załapał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones