PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509758}
4,1 35 955
ocen
4,1 10 1 35955
3,4 10
ocen krytyków
Śluby panieńskie
powrót do forum filmu Śluby panieńskie

Bo ocenie na filmwebie balam sie tego filmu bo nic tylko gniot wszyscy krzycza. A jak sie mile rozczarowalam. Film zdcydowanie na 5 i powyzej w zaleznosci od gustu. Cos innego, cos ciekawego, przyjemny i na pewno nie strata czasu. Jak to juz ktos powiedzial lepszy niz inne nasze polskie gnioty.

A dla tych co oceniaja na 1 - to wy chyba zlych filmow nie widzieliscie.

dominka79

Wbrew pozorom całkiem przyjemnie i lekko się ogląda, chociaż te sceny ze współczesnymi gadżetami... nie wiem co scenarzysta chciał przez to osiągnąć.

ocenił(a) film na 3
dominka79

dominiko, członkowie amatorskiego teatru, w których wykonaniu miałam okazję oglądać "Śluby" zagrali lepiej niż tutaj aktorzy... Wybitnie mi się nie podobało, nie wytrzymałam do końca (istna katorga) i nie sądzę by zmieniło się w tejże ekranizacji coś by podnieść u mnie ocenę.

Bris

Alez oczywiscie. Teatr zawsze aktorsko jest na wyzszym poziomie niz film (no prawie zawsze). Ja dawno nie ogladałam "Slubow.." + bylam nastawiona na gniot stad moja rozczarowanie na plus. Na pewno to nie jest jakies arcydzielo, ale tez Ci co krzycza ze 1 daja to troche przesadzaja. Ale kazdy ma swoj gust tez i nie ma co przekonowyac innych. Ja uwazam ze film nie byl zly. Lepszy na pewno niz "Sniadanie do lozka" czy " Projekt dziecko" i inne nasze ostatnie super produkcje :)

ocenił(a) film na 3
dominka79

Mnie Śniadanie do łózka się przyjemnie oglądało :)

Na 1 ten film nie zasługuje - to już przesada. Było paru dobrych aktorów, którzy ratują całość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones