PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509758}
4,1 35 954
oceny
4,1 10 1 35954
3,4 10
ocen krytyków
Śluby panieńskie
powrót do forum filmu Śluby panieńskie

Powyżej oczekiwań

ocenił(a) film na 4

Technikum elektroniczne, 100% chłopów i akurat musieli nam zaproponować wypad na komedię romantyczną.

Spodziewałem się totalnej klapy, godziny snu i rzucania puszkami po piwie. Na szczęście aż takiego kryzysu nie było. Miejscami wiało nudą, ale ogółem historyjka nawet zaciekawiła. W momencie, kiedy główny bohater zaczął puszczać takie bezczelne ściemy o "Anieli", uśmiech cisnął się na usta. Realizacje filmu raczej bez zarzutów.

Za znaczny plus uważam fakt, że film w przeciwieństwie do większości polskich komedii romantycznych, nie robi z odbiorcy debila. Głupka nie potrafiącego ogarnąć nic poza starymi, prostymi schematami.

Więc jako człowiek nielubiący komedii romantycznych mówię: znośne.

No_Name_5

No proszę jak to się miło można zaskoczyć. Przyłączam się do tej opinii. Slogany reklamowe zawsze traktuję z przymrużeniem oka, ale muszę przyznać, że i ja nieźle sę uśmiałam na seansie. Kto ci się najbardziej podobał z obsady?

ocenił(a) film na 4
milenkak

Najbardziej mi się podobała Klara, bynajmniej nie za świetne aktorstwo, hehe....

A tak na serio, to myślę, że Szyc w roli wioskowego głupka zagrał naprawdę nieźle. Bardzo ekspresyjnie :)

No_Name_5

Zarąbiste określenie ten wioskowy głupek, śmiałam się chyba z 3 minuty. Ale fakt, że pasował jak ulał :DD

ocenił(a) film na 8
No_Name_5

No a Stuhr ? Według mnie on najlepiej wypadł w tym filmie.

ocenił(a) film na 8
abra_ka_dabra

zgadzam się z Tobą. Między Stuhrem a pozostałymi była dużaaa przepaść.

italiano28

no bez przesady, nie taka znowu duża, ciężko porównywać, to w końcu on miła główną rolę. Mnie jak zawsze podobał się Więckiewicz, a Szyc miał coś w sobie, co wywoływało śmiech

italiano28

Stuhr był genialny, ale nie umniejszałbym innym aktorom

ocenił(a) film na 8
dueros

nie umniejszam, ale uważam, że np Cieślak średnio się zaprezentowała.

ocenił(a) film na 8
italiano28

e tam, większość się spisała dobrze.

No_Name_5

A Teatr CAPITOL w Warszawie zaprasza na teatralną wersję ŚLUBÓW PANIEŃSKICH! PREMIERA JUŻ 6 LISTOPADA, godz. 11:00.
„Śluby Panieńskie” – klasyka literatury polskiej, szanownego hrabiego Aleksandra Fredry; wydawać się może – lektura szkolna... Perypetie czwórki młodych, wchodzących w dorosłe życie osobliwych bohaterów - wzajemne uczucia, intrygi, nie muszą być jedynie historią z kanonu lektur! Reżyser spektaklu - Bartłomiej Wyszomirski, przenosi perypetie bohaterów do życia współczesnego - bliższego młodemu widzowi - w intrygujące i zarazem niespodziewane miejsce. Jakie? Tego nie zdradzimy, to niespodzianka!
Sztuce teatralnej dodaje smaku muzyka w brawurowym wykonaniu duetu „Marek & Vacek”.

Występują: Gustaw – Marcin Chochlew, Albin - Artur Pontek, Klara - Beata Sadkowska, Aniela - Julia Kołakowska,Dobrójska - Halina Bednarz, Radost - Adam Biedrzycki, Jan - Cezary Jankowski.

Reżyseria Bartłomiej Wyszomirski
Scenografia Iza Toroniewicz, Artur Pontek
Produkcja T- art PL

Czas trwania: 90 min bez przerwy
Ceny biletów: 45 zł

Więcej na www.teatrcapitol.pl

No_Name_5

No tylu chłopaków to akurat mieliście na co popatrzeć :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones