PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509758}
4,1 35 955
ocen
4,1 10 1 35955
3,4 10
ocen krytyków
Śluby panieńskie
powrót do forum filmu Śluby panieńskie

Jak dla mnie jest najlepszą dotychczas ekranizacją dzieł literackich. Szkoda tylko, że byłem
na sali z uczniami i trochę się miejscami średnio oglądało bo nie wszyscy byli
zainteresowani filmem. Ale dla mnie rewelka!

adebayor77

Powiedz to swojemu lekarzowi. Powinineneś przyjmować jakieś leki na halucynacje. Całe sale uczniów widzieć to nie przelewki. Że już nie wspomnę o wizualizacji filmu, którego jeszcze nie można obejrzeć...

bansuj_

Proponuję również zgłosić się do lekarza. Słyszałeś o pokazach przedpremierowych. Jakaś szkoła niestety zgarnęła bilety na pokaz.

adebayor77

Wiem, ze pokazy przedpremierowe odbywają się dziś i jutro. Nie przypuszczałem, ze wczoraj także, czy też przedwczoraj. Tym bardziej, że właśnie przedwczoraj odbyła się premiera oficjalna (na którą raczej nie wpuszczają uczniów).

adebayor77

Poza tym. Bilet grupowy na pokaz przedpremierowy? To jakaś anomalia. Co to za kino zorganizowało tą biesiadę?

bansuj_

Przecież nie mówię, że cała sala była w uczniach. Może jedna klasa uzbierałaby się. Ja już nie raz się przekonałem że wystarczy z 3 uczniów żeby rozwalić cały seans. Ale nie jest to istotne i ta dyskusja nigdzie nie zmierza. Oglądałem już film i najistotniejsze jest, że podobał mi się i myślę, że warto go zobaczyć.

ocenił(a) film na 4
adebayor77

nie warto :P zdecydowanie odradzam :D

ocenił(a) film na 2
adebayor77

tutaj ktos klamie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones