PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509758}
4,1 35 955
ocen
4,1 10 1 35955
3,4 10
ocen krytyków
Śluby panieńskie
powrót do forum filmu Śluby panieńskie

nie wierze

ocenił(a) film na 2

nie widzialem filmu, ale patrzac na ostatnie dokonainia rezysera nie wierze, ze bedzie to
lekkie, smieszne i madre. Moim zdaniem, pan Bajon juz wylozyl sie na niesmiesznej
Fundnacji a la Czechow, po ktorej Czechow przewrocil sie pewnie w grobie. Musi dziwic,
ze ostrzymal kolejna szanse... W zadnen sposob nie podwazam dokonan (Wahadelko,
etc), ale mysle, ze do komedii a la Fredro pan Bajon po prostu nie ma reki...

klimek8

Co Ty tam wiesz!!Najlepiej zjechać film już na początku nawet jak się go jeszcze nie oglądało. Reżyser jest na tyle doświadczony, że na pewno poradził sobie z tym filmem!

ocenił(a) film na 2
hubercik90

niewatpliwie glos dystrybutora...

klimek8

To jest aż śmieszne :D tak samo było przed premierą filmu Ciacho który jest beznadziejny. Pełno super opini o filmie przez użytkowników którzy dopiero co konto założyli :D a pod tym filmem to chyba nawet dystrybutor sam pisze ze sobą np.

-Dwie najpiękniejsze polskie aktorki razem w jednym filmie :)

-Która piękniejsza wg was? Proponuję małe głosowanie. Żmuda czy Cieślak? Ja jestem za Anią.

-Żmuda!!!!!

No mnie mogę co się dzieje na tym filmwebie :D :D Polskie komedie skończyły się już chyba w latach 90 a teraz to w większości chłam ...

ps. no dystrybutor nie aż taki leniwy bo nawet avatary dodał :D

ocenił(a) film na 2
Nairrr

glos rozsadku, reszta daje sie robic w konia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones