PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742862}

Śmietanka towarzyska

Café Society
6,2 50 131
ocen
6,2 10 1 50131
6,1 29
ocen krytyków
Śmietanka towarzyska
powrót do forum filmu Śmietanka towarzyska

nigdy jej nie lubiłem, ale tutaj była niesamowita - grała świetnie, była genialnie ucharakteryzowana, prześliczna. przypominała mi czasami Magdalenę Berus

szefu3

Może nie tyle niesamowita ale w końcu JAKAŚ! Bo do tej pory w każdym filmie była taka sama z ciągle z tym samym irytującym wyrazem twarzy. W końcu jakaś odmiana. Miła odmiana.

tasiorek19

W porównaniu ze Zmierzchem, to dla mnie była niesamowita :P
Ale masz rację, była taka naturalna, taka sympatyczna.

tasiorek19

Jak to taka sama? a w "Witamy u Rileyów" czy "Sils Maria"? - ktoś albo tych filmów nie widział, albo jest za przeproszeniem ślepy.

adso41

Adso41 po co ta irytacja. Nikt nie jest ślepy a każdy ma prawo do własnego zdania. I to, że Tobie się coś podoba - wcale nie musi innym. Ale tutaj masz rację, nadrobiłam zaległości i faktycznie w "Witamy u Rileyów" była naprawdę świetna.
Sils Maria jeszcze przede mną :)

ocenił(a) film na 8
szefu3

zupełnie jej nie poznałam, szok, że to ona, no piękna jest i inna taka ;-)

ocenił(a) film na 5
szefu3

A ja ją zawsze lubiłem i tutaj też się nie zawiodłem gdyby nie ona nie było by na czym oka zawiesić w przenośni i dosłownie...

ocenił(a) film na 5
slobi

Otóż to

ocenił(a) film na 7
szefu3

Dla mnie ta dziewczyna to absolutna czołówka w Holyłódż,uwielbiam jej urodę i ten specyficzny styl grania.W tym filmie była naprawdę zjawiskowa.

ocenił(a) film na 8
szefu3

Nie wiem jak dla mnie jej gra aktorska jest przeciętna, chociaż nie mozna odebrać jej tego, ze jest piękna a film mi się bardzo podobał. Proza zycia w czystej postaci z dużą dozą romantyzmu

ocenił(a) film na 7
szefu3

Dokładnie to samo pomyślałem. Zmierzch widziałem tylko 1, ale jako Śnieżka też była bardzo słaba. Tu wręcz jej nie poznałem. Zarówno charakteryzacja, jak i gra aktorska były na zupełnie innym, wyraźnie lepszym poziomie.

ocenił(a) film na 5
szefu3

W tym firmie wyglądała bardzo pięknie, ale wg mnie fatalnie zagrała

ocenił(a) film na 7
szefu3

Nareszcie jakaś. Też byłam zaskoczona. Całkiem inna aktorka niż w Zmierzchu.
W Królewnie śnieżce też była Bellą, a tu proszę... bardzo mi się podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones