PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742862}

Śmietanka towarzyska

Café Society
6,2 50 167
ocen
6,2 10 1 50167
6,1 30
ocen krytyków
Śmietanka towarzyska
powrót do forum filmu Śmietanka towarzyska

Mój Boże, jak ona mnie irytowała! Nie chodzi nawet o to, ze grała ją Stewart, której osobiście nie trawię, bo tutaj efekt wk*rwienia mnie dopisuję do aktorskiego dorobku tej niezbyt dotychczas cenionej przeze mnie gwiazdki. ALe sama postać. Jak można być tak pustą, wredną, kretyńską małpą? Miałam dziką ochotę, żeby coś na nią spadło pod koniec filmu, najlepiej pianino. NIe wiem,czy to zamierzony przez Allena efekt, ale... no po prostu straszne babsko. Czy ktoś moze mi wyjaśnić, czemu ona to zrobiła? Czemu dokonała tak kretyńskiego wyboru?

ocenił(a) film na 7
Szarobure

po filmach z takimi cudnymi postaciami czuję to samo.. i jeszcze na koniec te spotkania blabla.. okropna postać, a w dodatku aktorka była mega wkurzająca. Żona głównego bohatera wydała się mimo wszystko w jakiś sposób ciekawsza - szczera i kochająca.. No, ale właśnie "dreams are dreams" i takie tam wymówki. Wkurzający film pod tym kątem :P Choć wiadomo - dość życiowe to..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones