PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840531}
5,6 8 101
ocen
5,6 10 1 8101
5,3 26
ocen krytyków
Śniegu już nigdy nie będzie
powrót do forum filmu Śniegu już nigdy nie będzie

Tajemniczy, przepięknie sfilmowany, cudownie zagrany z piękną muzyką. Mistrzowska FORMA…ale co z treścią? No jest; metafizyka, magia, urok, wszystko poważne i podniosłe a momentami satyryczne i z dystansem. Miałem skojarzenia z kadrami , scenami u Kieślowskiego, Tarkowskiego, Zwiagincewa... ale u nich była na równi warta forma i treść... w „Śniegu…” zabrakło mi treści. Ale to bardzo subiektywne i może jestem zbyt głupi.

ocenił(a) film na 5
robbob

Chyba też jestem zbyt głupi...

ocenił(a) film na 8
robbob

Dla mnie to film o totalnej samotności w pięknych wnętrzach w których obcy człowiek jest bliższy niż rodzina. Bogactwo nie zapełnia pustki a szukanie wrażeń i podniet nie daje spełnienia. Znamienne i symboliczne jest gaśnięcie latarni, bo gdy Żenia odchodzi nad osiedlem zapada ciemność w której jak postacie przebrane na halloween hasa pustka i alienacja.

ocenił(a) film na 10
robbob

jestem pod wrażeniem estetyki, miałam ciarki patrząc na przesuwające się, pełne magii, spokoju i piękna, obrazy, i ta muzyka zniewalająca, ot wspaniała, odprężająca uczta, jestem zrelaksowana i jest mi zwyczajnie dobrze.

ocenił(a) film na 3
robbob

poje balo cie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones