PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562091}

Świąteczna inwazja zombie

A Cadaver Christmas
3,7 372
oceny
3,7 10 1 372

Świąteczna inwazja zombie
powrót do forum filmu Świąteczna inwazja zombie
ocenił(a) film na 6
dobryzlyibrzydki

No właśnie. Film wbrew pozorom jest naprawdę dobry właśnie przez kilkanaście ciekawych nawiązań do filmów klasy B lub niższych, stylizacji na pulpowe wydanie filmu oraz humor, który dobrze gra z gore pokazanym na ekranie. Postać stróża z mopem na plecach to czysty "Toxic Avenger" a potem jest tylko lepiej. Wszelkiej maści zombie filmy i efekty przy nich wykorzystane tutaj zostały przerysowane i jeszcze bardziej podbite. Naprawdę fajny film i dobrze się ogląda. Ode mnie 6/10. W zalewie gniotów to prawdziwa perełka. A ktoś, kto pisze, że to najgorszy film jaki oglądał w życiu, to nie widział prawdziwych gniotów. Polecam produkcje SyFy by się doszkolić w oglądaniu gniotów :)

ocenił(a) film na 6
dobryzlyibrzydki

Zupełnie nie rozumiem aż tak niskiej oceny tego filmu,
ja bawiłem się świetnie i niegłupio.
Gdyby do tego filmu jakąś pieczątkę przyłożył Tarantino to wszyscy sikali by po nogach z zachwytu.

Chris_Sharma

Dokładnie trochę zajeżdżał Tarantino,stary film na ekranie,kolorystyka i te motywy.Głupota i śmieszne dialogi.Trochę za mało się działo.Ja z pozycji siedzącej zjechałem na plecy i przygniotłem niedobre,tanie wafle z biedronki.

ocenił(a) film na 7
g_lox

Bo tanie wafle z Biedronki kosztują 9.99 i smakują jak Kreolki, czyli najlepsza rzecz jaką w buzi miałem.

Po półtora roku pamiętam, że film zaczął mi się podobać od pierwszego ujęcia, kiedy to wchodzi wkurzony woźny. I do dzisiaj rozwala mnie 'Hi Santa'. Szkoda tylko, że znajomi nie wiedzą co się we mnie dzieje, kiedy mówię 'Hi Santa'.

Pozdrawiam degustatorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones