PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838276}

Świąteczny szok

Happiest Season
6,0 7 168
ocen
6,0 10 1 7168
6,2 12
ocen krytyków
Świąteczny szok
powrót do forum filmu Świąteczny szok

(Dyskusja spoilerowa) Film bardzo mi się podobał. Ale do rzeczy. Czy też mieliście wrażenie że chemia pomiędzy postacią Riley i Abby była nieco wyrazistsza a nawet momentami silniejsza niż ta pomiędzy Abby a Harper? Riley miała jakąś specyficzną intuicję i współczucie dla Abby. Abby była oparciem dla Abby w momencie zwątpienia w związek z Harper.
W pewnym momencie myślałem że może zakochają się w sobie. I tak, strukturalnie gryzłoby się to ze scenariuszem, ale naprawdę zaskoczyła mnie naturalna chemia między nimi.


A jak wy postrzegaliście dynamikę pomiędzy tymi postaciami? Dajcie znać! Chętnie poczytam opinie innych! :)

ocenił(a) film na 7
JazzTheCat

Liczyłem właśnie na takie zakończenie, że po tym jak Harper wyparła się swojej orientacji, to Abby dostrzeże, że Riley jest tą właściwą osobą. Szczególnie, że chemia między nimi była ogromną :p

Kalimdor

Również liczyłem na taki obrót spraw. Byłoby przewrotnie i niekonwencjonalnie. Tym bardziej że Audrey Plaza wydała mi się mieć lepszą chemię aktorsko z Kristen Stewart. Pasowałoby super i tak jak zwróciłeś/łaś momenty tego naturalnego (czasem nawet nie wymagającego słów) porozumienia pomiędzy Abby i Riley, były naprawdę urzekające. Ale zakończenie które dostaliśmy (troszkę zbyt słodkie, aby było realistyczne) nie było złe. :) Choć potrafię zrozumieć osoby którym mogło bardzo nie przypaść do gustu.

użytkownik usunięty
JazzTheCat

Zdecydowanie zgadzam się, że chemia między Kristen i Aubrey była większa i bohaterki miały razem dobrą energię. Po cichu shippowiałam Abby z Riley, choć nie miałam wątpliwości, jak się skończy film.

ocenił(a) film na 6
JazzTheCat

Pełna zgoda.
Prawdopodobnie w prawdziwym życiu Abby skończyłaby z Riley.

NIkt normalny nie chciałby się wplątywać w taką rodzinę. Zwłaszcza, że zwykle relacje tego typu nie naprawiają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

ocenił(a) film na 7
JazzTheCat

Też miałem takie odczucia i myślę, że Abby została już tak całkowicie przekonana przez Riley, że z Harper jej nic nie wyjdzie, gdy Riley rozwinęła swoją myśl, że "zna ten ból".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones