PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838276}

Świąteczny szok

Happiest Season
6,0 7 168
ocen
6,0 10 1 7168
6,2 12
ocen krytyków
Świąteczny szok
powrót do forum filmu Świąteczny szok

Harper + Abby

ocenił(a) film na 7

Fajny film na czasie, porusza problemy wspolczesne i problem akceptacji innych relacji. Extra zagrane przez Stewart i Davis. A przy okazji fajnie wplecione w okres swiateczny.

moka5

Taki już urok propagandy ideologicznej.

ocenił(a) film na 6
Leon_Romanowski

W których scenach konkretnie zauważyłeś jakąś propagandę i czym ona się przejawiała?

lew890

W wytycznych ws. Oscarów. Widze w opisie, że zostały spełnione. Rozumiem, że lemingom wszystko trzeba palcem... a i tak będą zaprzeczać.

ocenił(a) film na 6
Leon_Romanowski

Ten film nie ma najmniejszych szans na nominacje, a co do tych wytycznych, to polecam czytać coś więcej niż tylko nagłówki. Wystarczy spełniać tylko 2 z 4 standardów, a tylko 1 dotyczy fabuły.

ocenił(a) film na 7
lew890

Akurat ma szanse w globach, lecz tegoroczna konkurencja dla komedii jest dosyć mocna.

ocenił(a) film na 6
Kalimdor

A tu przyznam szczerze, że nie sprawdzałem szans poszczególnych filmów, jakoś z góry założyłem, że w kategoriach komedia/musical prym będzie wieść Bal, zwłaszcza że aktorsko stoi mocno.

ocenił(a) film na 1
Leon_Romanowski

Brawo Leon, głos rozsądku.

ocenił(a) film na 6
moka5

Pewnie świątecznym klasykiem nie zostanie, ale jednorazowo to był przesympatyczny seans. Uśmiałem się na scenach z rybkami

ocenił(a) film na 7
lew890

Raczej napewno klasykiem swiatecznym niezostanie. Wpadnie w nisze filmowa. Mysle ze drugoplanowa rola Jane i Johna dodaja smaku filmowi. Taaaak pets a bardziej fish ojj tak :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones