PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719676}

Światło między oceanami

The Light Between Oceans
7,3 60 535
ocen
7,3 10 1 60535
5,1 7
ocen krytyków
Światło między oceanami
powrót do forum filmu Światło między oceanami

zachęcający zwiastun, książki nie znam, ale chyba sięgnę po nią przed filmem, zapowiada się na nieziemską ucztę kinomana.

sweet_angie

Mozesz sie rozczarowac. Zwiastun rowniez wywarl na mnie dobre wrazenie i dlatego poszedlem na ten film. W mojej ocenie kiepsko i nudno.

ocenił(a) film na 9
Seth87

A w mojej ocenie bardzo ciekawy i cudowny film.

majcia98

Z tym cudownym to lekka przesada :) uargumentujesz swoja ocene?

ocenił(a) film na 9
Seth87

Jest to jeden z najlepszych filmów jakie widziałam (nie pod względem technicznym bo na tym się nie znam ),ale pod względem emocjonalnym, a widziałam dużo filmów w życiu. Jest to film o którym myślałam przez kilka następnych dni, a podczas samego seansu wielokrotnie się wzruszyłam, dlatego uważam iż film jest cudowny :),oczywiście gusta są różne

majcia98

Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia co do filmu.Jest to dobre kino,ze świetnym aktorstwem,krajobrazami,scenografią i muzyką.Ale nie wykorzystany został potencjał na to,żeby film mógł być czymś więcej.Szkoda.

ocenił(a) film na 6
Seth87

Właśnie. Najpierw przeczytałam książkę. Ładna. Po miesiącu obejrzałam film. Niestety, to juz nie to samo co ksiazka. Wcale taki cudowny nie byl. Spodziewalam sie czegoś naprawde miazdzacego patrzac na opinię i otoczke.

ocenił(a) film na 3
Lolla20

Zgadzam się, po przeczytaniu książki film jest po prostu strasznie nudny, przewijałam momentami. Szkoda.

sweet_angie

Książka świetna, polecam :) Czytasz i nie wiesz czy jesteś zły na głównych bohaterów, czy jest Ci ich żal, czy to Isabel ma rację czy Tom. Końcówka piękna, mimo tego że smutna.

patyk_

Ja też szczerze polecam książkę, którą czytałam w ciąży i bardzo przeżywałam emocje bohaterów. Film nie wywarł na mnie takiego wrażenia, chociaż aktorzy fajnie dobrani, w filmie temat został spłycony, pominięto wiele wątków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones