PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719676}

Światło między oceanami

The Light Between Oceans
7,3 60 535
ocen
7,3 10 1 60535
5,1 7
ocen krytyków
Światło między oceanami
powrót do forum filmu Światło między oceanami

http://www.theguardian.com/film/video/2016/feb/24/light-between-oceans-michael-f assbender-alicia-vikander-trailer?CMP=twt_a-film_b-gdnfilm

Zapowiada się ciekawie :)

elleonore_

Weisz jest ostatnio w dobrej formie. W tym filmie tez zapowiada się na niezła rolę.

ocenił(a) film na 2
elleonore_

W sumie nie wiem, czy dobrze się zapowiada. Widoki są piękne, ale brak chemii między bohaterami jest trochę niepokojący. I tak, potrafię ocenić na podstawie traileru.

ocenił(a) film na 6
Anabelka

Zabawnie jest czytać, że "nie ma chemii", podczas gdy aktorzy są parą prywatnie. ;)

ocenił(a) film na 2
o_t

Hollywood byłoby zupełnie normalnym miejscem bez istnienia public relations. :)

Anabelka

chemii nie ma ,ale Fass tragicznie sie postarzal. Wyglada oblesnie. Lysieje,usta coraz wezsze

Justyna_0288

Nie ma chemii? Moim zdaniem między Alicią a Michaelem iskrzy jak należy. Ale to moja opinia.

Anabelka

Brak chemii? Akurat moim zdaniem między Alicią a Michaelem iskrzy jak należy. Film ma swoje wady i słabości,ale nie należy do nich brak chemii. Ale to moja opinia,Ty oczywiście możesz mieć inną.

elleonore_

No no.. 2:25 i już zemdliło.. Patrząc na grę tej pary i słysząc kwestie, które im podyktowano przypomina mi się Simple Jack z 'Tropic Thunder'.. Ahahahaha..

MoniaToronto

A dlaczego nie podobała Ci się gra Alicii i Michaela?

ocenił(a) film na 6
elleonore_

Czy tylko ja po obejrzeniu trailera mam uczucie, że znam już prawie całą fabułę? :)

ocenił(a) film na 7
lena_777

Dokładnie! nie mylisz się wystarczy obejrzeć trailer i film masz z głowy

elleonore_

czekam na ten film z wielką niecierpliwością !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones