PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719676}

Światło między oceanami

The Light Between Oceans
7,3 60 611
ocen
7,3 10 1 60611
5,2 8
ocen krytyków
Światło między oceanami
powrót do forum filmu Światło między oceanami

Skoro są razem to pewnie nie musieli udawać że się całują na planie

damiansport1

Ponoć to na planie tego filmu, narodziła się miłość między nimi ;)

filmowy_laufer

dokładnie.film był kręcony już dawno

filmowy_laufer

Milosc?hihi Vikander jest znana z tego,ze spotyks sei ze znacznie starszymi kolegami z branzy filmowej ,to samo bylo ze Alexandrem Skarsgård'em. Wiadomo po co.A Fass umawia sie tylko z paniami z planu filmowego. Wiec to bylo do przewidzenia

Justyna_0288

I tak długo się by spotykali z jednego powodu? Chyba za bardzo wierzysz ploteczkom :)

filmowy_laufer

Dlugo ?
Nie czytam ploteczek- z Alexem spotykala sie chyba 3 lata - to sa fakty

Justyna_0288

Z Michaelem, chyba niedługo dobije 2 lata, tak mi się wydaje.

Chodziło mi o to z tymi ploteczkami, że Michael i Alicia spotykają się po jedno. Zazwyczaj takie rzeczy można znaleźć na portalach typu pudelek.

filmowy_laufer

W przypadku osób w ich wieku (zwłaszcza Michaela - 39 lat, chociaż 27 to też już nie nastolatka) spotykanie sie z kimś 2/3 lata nie nazwałabym długim związkiem. Vikander się miło ogląda na ekranie, a jego już dawno chciałam zobaczyć w roli kochanka, więc na film się wybiorę. W dodatku reżyserem jest autor Blue Valentine, który jest w moim TOP melodramatów. Mam tylko nadzięję, że moje oczekiwania nie będą zbyt duże.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones