PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719676}

Światło między oceanami

The Light Between Oceans
7,3 60 611
ocen
7,3 10 1 60611
5,2 8
ocen krytyków
Światło między oceanami
powrót do forum filmu Światło między oceanami

SPOILER jeśli już, to tylko w odpowiedziach!!!
Nie bardzo mnie interesuje środek filmu, bo wszystkiego można się domyślić, ale gdyby chociaż ktoś mógł mi powiedzieć jak się skończy (np w książce). Jestem po prostu ciekawa...

ocenił(a) film na 6
kulmonia

W książce dziewczynka zostaje z biologiczną matką.

o_t

A co się stanie z głównymi bohaterami? będą mieli z nią jakiś kontakt?

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
mrs robinson

Tom po tym jak trafił do więzienia spotkał Lucy dopiero po 20 latach, natomiast Isabelle jeszcze jak przebywała u rodziców spotkała mała 3 razy (raz w sklepie, dwa razy w parku) po wyjeździe z miasteczka nigdy więcej jej nie spotkała.

ocenił(a) film na 7
kulmonia

Wszystko wyjdzie na jaw, odnajdą zakopane zwłoki ojca dziewczynki i latarnik zostanie skazany. Ochroni żonę i ta zostanie na wolności, ale dziewczynka trafi do biologicznej matki. Po wielu perturbacjach :)

kkarolinkka2

Dzięki wszystkim za odpowiedź :)
Trochę smutny koniec dla jednej pary, ale też szczęśliwy dla matki. Zastanawia mnie tylko jak dziewczynka sobie z tym poradziła..

ocenił(a) film na 7
kulmonia

W książce jest to opisane dość ogólnikowo, że po kilku miesiącach przyzwyczaiła się do nowej rzeczywistości. Obie z matką wyjechały do Perth i tam zaczęły życie na nowo. Przy spotkaniu z Tomem wspomina, że ma jakieś przebłyski i pamięta jak on ją nosił na rękach albo jak grała z Isabel na pianinie.

ocenił(a) film na 8
kulmonia

Dla biologicznej matki to nie było kolorowe, w pewnym momencie była tak zdesperowana, że chciała nawet oddać małą z powrotem pod opiekę Isabel. Wtedy Isabel przyznała się, że to wszystko było jej pomysłem i ona poprosiła męża o zatrzymanie dziecka. Tom zostaje skazany, ale nie za zabójstwo, którego przecież nie popełnił, tylko za niedopełnienie obowiązków latarnika i zatajenie całej sytuacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones