PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719676}

Światło między oceanami

The Light Between Oceans
7,3 60 609
ocen
7,3 10 1 60609
5,2 8
ocen krytyków
Światło między oceanami
powrót do forum filmu Światło między oceanami
Reco

Zgadzam się, rewelacyjna aktorka. Polecam z nią "Testament młodości". Od tego filmu ja poznałam i pokochałam :D. Potem "Kochanek Królowej".

_kasja_

Testament i Kochanek dobre filmy i dobre role Alicii.Ale moim zdaniem jej najlepsze role (poza 2 powyższymi filmami) to (kolejność dowolna):
- Till det som ar vackert (angielski tytuł Pure)
- Anna Karenina
- Hotell
- Dziewczyna z portretu
- Man from UNCLE
- Ex-Machina
Powyższe filmy wprawdzie są różne jeśli chodzi o jakość,ale łączy je jedno: świetna gra Alicii. Czekam z niecierpliwością na jej kolejne filmy.

ocenił(a) film na 6
Reco

Zobaczymy jaka będzie konkurencja, ale trzeba przyznać, że kolejna świetna rola Vikander.

Kung_Fu_Master

Konkurencja jest bardzo mocna. Może skończyć się nawet bez nominacji. A jeśli jakoś się uda, to szanse na statuetkę raczej małe, niestety.

ocenił(a) film na 6
Reco

Alicia bez wątpienia jest świetną młodą aktorka., ale wydaję m się, że jednam Natalie Portman (Jackie) będzie mieć większe szansę. Ale są jeszcze Emma Stone (La Land) i Ruth Negga (Loving), więc konkurencja bardzo ciężką. nominacje pewnie zdobędzie.

kamiloza

Są jeszcze Amy Adams (Arrival), Meryl Streep (Florence Foster Jenkins), Isabelle Huppert (Elle), Jessica Chastain (Miss Sloane) i Annette Benning (20th Century Woman). Obawiam się że może nawet nominacji nie być. O ile się orientuję Alicia nie dostała chyba nominacji do Golden Globe. Choć może ją wcisną do Oscarów jak Redmayne'a w 2016.Ale na statuetkę szanse raczej małe,niestety.

ocenił(a) film na 9
kamiloza

jestem po obejrzeniu Jackie, faktycznie Portman dala rade, chociaz bylo pare momentow lekkiej parodii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones