PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874210}

Świat na granicy: Nasza planeta oczami naukowców

Breaking Boundaries: The Science of Our Planet
7,5 1 605
ocen
7,5 10 1 1605
Świat na granicy: Nasza planeta oczami naukowców
powrót do forum filmu Świat na granicy: Nasza planeta oczami naukowców

Lecz to wciąż za mało. Ja sam dbam o środowisko w kilku aspektach ale i tak wciąż najważniejsza jest polityczna poprawność. I ten temat znów wycinka lasów! Niby pali się nam grunt pod nogami wycinaja nam pluca swiata codziennie hektary w ameryce poludniowej w afryce a zwracaja sie do mnie malego szarego czlowieka gdzies w europie bo tam lasy tam znikaja i trzeba coś z tym zrobic! Albo druga wersja ten film jest po to bym tylko wiedzial ze tam leca wiory! I co? Moze jakis datek co? No i tyle! Netflix ma środki ludzi nawet układy polityczne i jedyne co jest w stanie zrobić to nakręcić film! A co ja mogę? Hehe Zgasić światło i to i tak nie pomoze drzewom! Przecież nie podają rozwiazania jak to zatrzymać bo trzeba by znaleźć przyczynę!
Zobaczcie dlaczego jest zero informacji o tym kto je wycina ktory kraj rzad firma osoba jest za to odpowiedzialna? Komu przylać? Mówicie znika las i jak to? Sam? Może mówic nie wypada?
Wywołacie burze jakąś? A nie chcecie rozumiem?! Bo polityka interesy itd. Machina ktora to wszystko trawi to przeciez polityka kasa i cheć by żyć jak najlepiej. To jest problem miejscowy tam na miejscu a nie mój tutaj w Polsce. W Polsce sadzi sie wiecej niz wycina jak i pewnie w wiekszej czesci europy wiec to nie jest mój problem. Nie można zmienić świata można zmienić swiat i siebie i to tu gdzie się jest!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones