PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33551}

Żegnaj, moja konkubino

Ba wang bie ji
8,0 4 215
ocen
8,0 10 1 4215
8,3 10
ocen krytyków
Żegnaj, moja konkubino
powrót do forum filmu Żegnaj, moja konkubino

Polska, Zimbabwe i Burkina Faso jeszcze nie. Wypada za to "podziękować" dystrybutorom.

artz

dobre

ocenił(a) film na 8
artz

Wstydek.

artz

Niezłe ;) Na szczęście są też mniej oficjalne drogi dystrybucji, bo inaczej należałoby ustawić się w kolejce za Burkina Faso.

artz

19 lat temu miałam 4 lata, w sumie i tak bym nie oglądała ;)

carolotta

A czemu nie?

sabaidee

Bo to nie jest repertuar przedszkolaka :) Chociaż z drugiej strony jak byłam dzieckiem to oglądałam Wrony co drugi dzień, a to też dramat.
A moją poprzednią odpowiedzią chciałam przekazać, że moim zdaniem bez różnicy kiedy była premiera w Polsce.

carolotta

Słuszne podejście. Ja też twierdzę, że "nowy film" to każdy, którego jeszcze nie widziałem, niezależnie od roku produkcji.

ocenił(a) film na 9
artz

e tam tyle to nic ;) Metropolis ma zdecydowanie lepszy wynik ;)

artz

Ale jak to? Właśnie trzymam w ręku wrześniowy numer Filmu z 1994 roku i ten film znajduje się w premierach, więc chyba jednak trafił do naszych kin? Dystrybutorem był Imperial.

artz

Konkretnie premierę miał 5 sierpnia 1994 roku. Na FilmWebie w przypadku całego mnóstwa filmów brakuje daty polskiej premiery, ale to nie znaczy, że tych filmów nie było w naszych kinach. Po prostu ta informacja nie jest uzupełniona. Specjalnie kupiłem wszystkie numery Filmu z lat dziewięćdziesiątych, odkąd Film został miesięcznikiem, by znać daty premier wszystkich filmów jakie wyświetlano w Polsce i oglądać je w takiej kolejności.

ocenił(a) film na 8
Shyne

Potwierdzam, będąc studentką byłam na tym filmie w kinie w Krakowie (roku niestety dokładnie nie pamiętam, ale całkiem możliwe, że był to 1994). Po dwudziestu latach z hakiem (!) odświeżyłam sobie ten cudowny film na alekino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones