PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830935}
6,0 5 382
oceny
6,0 10 1 5382
4,8 21
ocen krytyków
Żelazny most
powrót do forum filmu Żelazny most

Topa

ocenił(a) film na 7

Czy on już będzie skazany na role w których jest gnojem lub nieudacznikiem?

A druga sprawa, film wstrząsający. Owszem, jak ktoś z krytyków pisał, bardziej na slasku niz o slasku ale mieszkam tu, nawet byl kadr z mojego miasta. Historie o tych co zostali na dole na ostatnie dni, choc nie tylko, sa tu normalne i kazda jest wzruszajaca. To rejon przemyslowy, wiemy co to ciezka praca, radosc z zycia i ryzyko w przemysle. Czy na grubie czy w hucie czy w innych robotach. Do dziś. Myślę, że i hanysów na miejscu i goroli na miejscu (sosnowiec, bedzin, dabrowa etc) to ruszy. My wszyscy znamy te klimaty. Takie tu życie.

ocenił(a) film na 5
jimijimbou

Hm, mnie właśnie w tym filmie najbardziej denerowowala sztucznosc świata przedstawionego. Nie mogę, no po prostu nie mogę słuchać jak ktoś nieudolnie próbuje mówić jak Ślązak. Mi to odbieralo cała autentyczność tej historii. Taka bajka o tym jak może wyglądać na Śląsku. Naprawde, nie każdym barze musi lecieć muzyka z radia piekary. Żeby widz nie zapomniał gdzie się toczy akcja? A swoją drogą ja obstawiam,że w filmie było widać zjazd Jagiellonska pod wiadukt, ale mogę się mylić, pozdrawiam;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones