PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112257}

Żelazny trójkąt

The Iron Triangle
5,9 144
oceny
5,9 10 1 144
Żelazny trójkąt
powrót do forum filmu Żelazny trójkąt

Witam, poszukuję owego filmu, jeżeli ktoś ma jakieś info gdzie można nabyć proszę o info.

Ahmed77

Odświeżę, może ktoś wie gdzie można zdobyć ten film ??

Ahmed77

Pojawił się w sieci.

użytkownik usunięty
Ahmed77

zdobyć - nie wiem, ale za-lukać można /wersja z lekTOREM.

Ahmed77

zalukaj-film/23587/zelazny_trojkat_the_iron_triangle _1989_.html

soulfly777kris

Hej, ja szukam filmu wojennego, który kiedyś obejrzałem na YT. Jakość fatalna, dużo scen w nocy gdzie nic nie widać lub z daleka, taśma i styl napisów prawie na 100% lata 80-te, wśród aktorów na chyba holenderskie nazwiska aczkolwiek produkcja prawdopodobnie amerykańska. Ogólnie akcja dzieje się raczej na pewno w Wietnamie w trakcie lub po wojnie, zaczyna się od tego jak jakiś żołnierz rozbiera i maca 2 dziewczyny, w tym jedną białą krótko ściętą. Później oddział najemników wśród, których na pewno jest dziewczyna przedziera się przez dżungle by uratować chyba amerykańskiego pilota. Atakują jakiś obóz, ponoszą straty, te więzione dziewczyny giną, ale najemnicy ratują tego po kogo tam byli. Uciekają, później chyba nocują w jakiejś wiosce, ktoś z kimś się chyba całował jeśli pamiętam. Dalej uciekają znowu ponoszą straty. Na końcu w biały dzień dowódca tych najemników ucieka tylko z tym "pilotem" przez rzekę, przyjeżdża chyba jakiś amerykański oficer i ktoś jeszcze i zabijają tego uratowanego typa bo wiedział chyba za dużo, dowódca się wkurza zabija generała i odjeżdża dżipem. Ktoś coś wie ?

ocenił(a) film na 6
Ahmed77

na yt masz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones