PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282892}

Życie Pi

Life of Pi
7,1 151 280
ocen
7,1 10 1 151280
6,3 25
ocen krytyków
Życie Pi
powrót do forum filmu Życie Pi

Oglądam sobie Życie pi, końcówka, opowiada historię ta bardziej wiarygodną, nagle zmienia wątek i mówi co będzie za chwilę na Polsacie, jaki wątek będzie w następnym odcinku Polsatowskiego serialu, mówi o jakiejś nowej premierze.. ehh reżyser nie powinien przyjąć kasy za reklamę Polsatu.

movies_2

Dokładnie poj eby z polsatu !!

movies_2

jaja jakieś sobie robią....

ocenił(a) film na 7
movies_2

Niesłychany skandal! Ktoś powinien za to zdrowo beknąć. Wstyd i kompromitacja.

ocenił(a) film na 7
movies_2

To samo miałem napisać. Tak im śpieszno z tym samo zachwalaniem, że nie czekali na napisy końcowe. Ja też nie czekałem tylko przełączyłem. Już wolę naparzanie Harry'ego z Voldemortem niż słuchać głupkowatych zachwalanek.

ocenił(a) film na 7
movies_2

Tez się niemiłosiernie wkur.... Jaja jakieś...

ocenił(a) film na 7
movies_2

Żart i wku#%!!!

ocenił(a) film na 10
movies_2

właśnie czekałam, aż ktoś o tym coś napisze xD reklama w trakcie filmu (kulminacyjny moment) tego jeszcze nie widziałam, szczena mi opadła. Reklamy na polsacie to zwykle przegięcie ale teraz to już sobie poszaleli...

gienixpro

Taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca Polsat przegiął. Fajna końcówka a tu co nagle reklama serialu porażka.

gienixpro

Ja też jestem mega zszokowany, ale czy tego typu "zapowiedzi" to teraz norma polsatu? Przyznam, że nie ogladam TV, chyba, że raz na ruski rok, gdy wyświetlają coś, czego do tej pory nie widzialem i jestem ciekaw.

Sknerus89

niestety norma... wyjatkowo irytujaca

gienixpro

Też się wnerwiłem, ale wybrnąłem: Mam dekoder z zatrzymywaniem/cofaniem obrazu, więc cofnąłem film. Włączyłem napisy txt (też mam taką funkcję na pilocie) i kiedy lektor zapowiadał ramówkę polsatu, wtedy dalszą akcję filmu ogarniałem z napisów :D Ale przyznam, że z tą wpadką polsat mocno wnerwił.

movies_2

no bez kitu, ale moim zdaniem to bylo celowe bo wlasnie zaczol omawiec jak tam wszystkich pozabijal a ze film +12 to zrobili cenzure

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 8
movies_2

Myślałem na początku, ze to jakiś błąd sie polshitowi wkradł, czy coś takiego, ale masakra... Nic dziwnego, że ludziom coraz mniej chce sie tv oglądać, jak podczas filmu odwalają takie rzeczy...

ocenił(a) film na 7
movies_2

Mnie osobiście ten fakt zdenerwował by bardziej gdyby nie to, że jego twarz brzmi znajomo

ocenił(a) film na 9
movies_2

Widze, ze nie jestem sam. Do doopy z taka reklama! Przeciez te ogloszenia parafialne mozna czytac podczas napisow koncowych. Tak robi np. tvn. I zeby to bylo tylko przeczytanie tego co bedzie nastepne, to nie, zapowiedzi filmow na tydzien do przodu...

ocenił(a) film na 6
movies_2

Szczyt szczytów został osiągnięty.

ocenił(a) film na 9
movies_2

Dla mnie to też jest skandal. Jaja sobie robią? Teraz to już w ogóle nie będę tej stacji oglądać. A już na pewno rzeczy, które reklamowali. Taki osobisty bojkot >:/

movies_2

na fb istny pogrom ^^ i dobrze mendom

movies_2

Wiedziałem, że ktoś to napisze. Jeszcze z takim czymś się nie spotkałem żeby w bardzo ważnym momencie filmu takie coś odpierdzielić. Gratuluję Polsatowi głupoty. Raz na sto lat oglądam jakiś film w TV. Ten był ostatni.

ocenił(a) film na 8
movies_2

No to była jakaś kpina. Na dodatek lektor zaczął chrzanic co to będzie na polsacie po kolei, aż do czwartku. WTF ? Co oni sobie myślą ?

movies_2

Bylem ciekaw czy ktos to skomentuje na forum a tu temat filmwebowego kolegi ;D A co do polsatu - zenada w nowym wymiarze. Tego jeszcze nie grali. Wyobraz sobie Gwiezdne Wojny, Vader idzie do Luke'a: "Luke, I'm... a juz jutro w Trudnych sprawach Zenobia kupuje ziemniaki!" xD

Valdoraptor23

wtedy powinna byc reklama Surowych rodzicow ^^

Valdoraptor23

Park jurrajski - 'czy to din... Kevin sam w domu! Już w święta o'
Hodujecie tu... Trudne sprawy

Hah wszyscy piszą ze byli ciekawi czy ktoś napisze, jakby pisane o tym było żałosne XD

movies_2

POLSAT TO NAJBARDZIEJ SYFIASTA TELEWIZJA SPOŚRÓD WSZYSTKICH, KTÓRE ZNAM. Wszystko u nich jest produktem, pretekstem do zbicia kasy i autoreklamą. Brak słów.........

movies_2

Po tym zagraniu mam ochotę zrobić z jego pomysłodawcą to samo, co tygrys zrobił z hieną.

ocenił(a) film na 8
movies_2

Miałam nadzieje, że to było specjalnie, ale chyba się pomyliłam.

ocenił(a) film na 8
movies_2

Dokładnie, ostatni film jaki ogladałem na Polszmacie.

ocenił(a) film na 5
sylwazx

SKANDAL !!! Polsat przegiął totalnie ! Przestaję oglądać tą porąbaną stację.

ocenił(a) film na 6
Kalina1710

Też bym chciał, ale pewnie puszczą kiedyś coś fajnego. Ludzie im wszystko zapomną za tydzień i dalej będą oglądać.
A stacja to oleje, bo i tak oglądalność się nie zmieni. Tylko ludzie ponarzekają, a potem wszystko ucichnie.

movies_2

Ta sama reakcja! "Czy mi się to śni? " Nie mogłam uwierzyć! Przyrzekam, że nigdy przenigdy nie obejrzeć już nic na tej stacji!!

movies_2

Nagrywałem akurat, więc przewinąłem do tyłu i włączyłem napisy dla niesłyszących, żeby nie stracić wątku. Jestem pewien, że to zwykły błąd, mogli wcisnąć te ogłoszenia nieco później.

ocenił(a) film na 8
movies_2

Niesamowita w sumie profanacja filmu - ktoś powinien za to odpowiedzieć !!!

movies_2

Polsat ty pało.. ;P

ocenił(a) film na 6
movies_2

Ehhh... co zrobisz nic nie zrobisz. Ale w takim momencie puścić zapowiedzi? Przypadek?

ocenił(a) film na 9
movies_2

Ale jaja, ludzie oglądają filmy na Polsacie:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
movies_2

Po prostu smierc naturalna tej marnej stacji. Po*&%^$ ich totalnie. Co oni sobie mysla ze ludzie ogladaja film tylko dla ogladania i niewazne o co w nim chodzi czy co.... Downy polsatowe

ocenił(a) film na 7
movies_2

Niestety, to w ich stylu. Jeszcze kilka lat temu zalewali ekran sporymi napisami z zapowiedziami co będzie za chwilę. Teraz przestawili się na zapowiadacza, który czyta całą tygodniową ramówkę. Często też przyspieszają napisy końcowe. Podobnie jest w Pulsie w programie Cejrowskiego. Czasami zapowiadacz zagłusza tam scenkę w trakcie napisów.

ocenił(a) film na 8
movies_2

Polsat przeprasza ludzi, mówią, że to błąd techniczny :P http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polsat-przeprasza-za-zagluszenie-autopromoc ja-bohatera-zycia-pi-blad-techniczny-wideo

ocenił(a) film na 9
movies_2

UWAGA SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!




http://www.radiozet.pl/Rozrywka/O-tym-sie-mowi/Jak-skonczylo-sie-Zycie-Pi-Co-Pi- mowi-na-koncu-filmu-00013746

movies_2

Właśnie przez takie numery i 15 minutowe reklamy przestałęm oglądać filmy itp. na Polsacie.Na ten moment w mojej opinii najgorsza stacja telewizyjna.Pomyśleć,że kiedyś była moją ulubioną...

ocenił(a) film na 8
movies_2

Banda kretynów z polszmaty nic nie potrafi zrobić dobrze. Nawet na maila nie potrafią odpowiedzieć.

ocenił(a) film na 8
movies_2

Product Placement.... PLACEMENT

Thorongil83

Tak wiem, nie chciało mi się sprawdzać na telefonie, otwierać nowej karty, a w słoniku nie ma... Pomyślałem że taka żałosna pomyłka będzie pasować do tematu ;p

ocenił(a) film na 8
movies_2

spoko ;]

ocenił(a) film na 8
movies_2

Bywałem na filmach, podczas których ludzie nie wstawali z foteli nawet podczas napisów końcowych. Końcowe napisy wraz z nastrojową muzyką w tle bywają dobrym momentem na chwilę zadumy nad przedstawioną historią. To, że wszechkomercyjne stacje tv mają to w d... nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem, w końcu nie od dziś dzielą ekran na pół emitując na siłę lub w przyspieszonym tempie napisy tak jakby je mieli zakontraktowane wraz z filmem. To co co zrobili tym razem nie wyglądało na zwykłą pomyłkę lecz na niedbalstwo, efekt rutyny i braku szacunku dla widza.

petret

Dokladnie tak, muzyka i napisy koncowe to dla mnie czas na powrot do rzeczywistosci. Zamiast tego widz ogladajac film w telewizji dostaje na zakonczenie znienacka w tyl glowy, po czym zalaczyc mu sie ma pelna gotowosc do zakodowania mozliwie najwiecej tego co powinien niebawem obejrzec badz kupic. Z tego wlasnie m.in. powodu dziekuje telewizji jako takiej za propozycje seansow bogato udekorowanych komunikatami sugerujacymi mi jak mam zyc. Jesli cos w ogole ogladac, to ewentualnie TVP, gdzie nadal szanuje sie czlowieka, a reklamy i inne bzdety nie sa obowiazkowe. Filmy dostemne mamy jesli nie w kinie, to w internecie i w zdecydowanie lepszej jakosci, nie musimy jakkolwiek korzystac z repertuaru narzucajacych nam cokolwiek telewizyjnych idiotow.

ocenił(a) film na 8
SIM0N_filmweb

Fajnie, że ktoś podziela ten punkt widzenia ;) Mało kto jednak decyduje się na nieposiadanie telewizora. Jeżeli włączamy TV to w zasadzie jestemy skazani na to co i jak nam tam emitują. Reklam i seriali niskich lotów w dzisiejszych czasach nie unikniemy i choć nie musimy oglądać wszystkiego co emitują to nawet kiedy przytrafi się coś godnego poświęcenia dwóch godzin, zwykle trafia się taki pasztet. Omyłkową zapowiedzią lektora czy blokiem reklamowym w najmniej odpowiednim momencie nikt się nie przejmuje. Ważne, że jest oglądalność i kasa z reklam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones