PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138736}

Życie przed sobą

La vie devant soi
7,6 179
ocen
7,6 10 1 179
Życie przed sobą
powrót do forum filmu Życie przed sobą

Książka poruszająca, chociaż bardzo krótka. Już wtedy obrazowała problemy imigrantów żyjących we francuskim społeczeństwie. Szkoda, że telewizja publiczna nie pokazała nigdy filmu.

urodzonywmarcu89

Także marzę o obejrzeniu tego filmu ! Książka jest wspaniała, najlepsza Romain'a Gary'ego. Potem dopiero "Obietnica poranka" i "Lęki króla Salomona ... Czekam :)

ocenił(a) film na 8
urodzonywmarcu89

pokazała, oglądałam to chyba w TVP2, ale dawno temu, w latach 80-tych, więc pewnie jeszcze przed Twoimi narodzinami ;-)

martha65

Zgadza się. Wtedy go widziałam :)

ocenił(a) film na 8
Lady_Kumiko

W końcu jest dostępny w przyzwoitej jakości i mogłam obejrzeć go po latach.

martha65

A gdzie znalazłaś starą wersję filmu, jeśli mogę wiedzieć. Ja mam zamiar jeszcze przeczytać książkę :)

ocenił(a) film na 8
Lady_Kumiko

odezwij się do do mnie na maila, to wszystko powiem ;-) mój mail to nick plus małpa interia.pl

ocenił(a) film na 8
martha65

czy źródło jest nadal aktualne?

ocenił(a) film na 8
wunderbarx

tak, jest aktualne ;-

urodzonywmarcu89

Co za zbieg okoliczności, że ja ją przeczytałem wczoraj! A był to Wielki Piątek!
 Zgadzam się, że książka wspaniała. Moja pierwsza Gary'ego, ale już chcę przeczytać wszystkie inne. 
Nic dziwnego, że moja ukochana Jean Seberg straciła dla Romaina (Emilé Ajar) głowę. Facet musiał być bardzo wrażliwym człowiekiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones