PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651604}

Żywie Białoruś!

Žyvie Biełaruś
7,0 5 301
ocen
7,0 10 1 5301
4,5 4
oceny krytyków
Żywie Białoruś
powrót do forum filmu Żywie Białoruś!

Z kina zniknął po tygodniu, a chciałam pójść drugi raz. W internecie nie ma, na dvd nie wyszedł.
Film pokazuje Łukaszenkę w niezbyt dobrym świetle... Czy ktoś wie coś na temat tego, żeby dostał zakaz puszczania go
do mediów? Główny aktor podobno ma kłopoty, bo zagrał tę rolę...

ocenił(a) film na 9
Trololololo1

Ja dziś go oglądałam w ramach FPFF w Gdyni. Był obecny główny aktor, reżyser i facet, na którego życiorysie historia jest oparta. Nie było mowy o tym, żeby film miał być wycofywany w Polsce z kin - jeśli zniknął to widocznie cieszył się małą popularnością. Co do aktorów - owszem. Większość aktorów ma problemy z pracą w Białorusi - a tacy głównie grają.
W internecie będzie, szukaj uważnie na youtubie - taka nieoficjalna informacja. Dla m.in. Białorusinów, którzy oczywiście filmu zobaczyć nie mogą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
invasion

Jak nazywała się prawdziwa nazwa zespołu , w którym grał główny bohater. Czy ten facet, o którym piszesz,że historia została oparta na jego życiorysie wspominał coś o tym?
Bo w filmie wykorzystuje się muzykę Lawona Wolskiego,który był miedzy innymi wokalista zespołu N.R.M , a N.R.M wpisał się już do kanonu muzyki białoruskiej tym,ze propaguje język ojczysty i dzięki niemu wielu Białorusinów powróciło do swojego języka.
Czy wiesz może o jaki zespół mogło chodzić bo w filmie jest przedstawiony zespół Forza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sebeks1989

Film wyszedł na DVD, leży na moim biurku, dystrybutorem jest Kino Świat

sebeks1989

też dostanę linka do filmu? :)

ocenił(a) film na 9
Trololololo1

http://www.kinoswiat.pl/dvd_zywie-bielarus.asp

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Trololololo1

Widać po fakcie niektórym się głupio zrobiło że idą śladem goebbelsowskiej propagandy szkalowania innych państw.
http://www.filmweb.pl/film/Powr%C3%B3t-1941-36474

ocenił(a) film na 6
Trololololo1

teraz można go obejrzeć (niestety lektor) na stronie 101 filmów VOD w promocji Żywca, ale tylko do 28 lutego za kod promocyjny pod kapslem/zawleczką

ocenił(a) film na 8
Harry_25

już mam na dvd dawno, tylko posta nie mogę usunąć. w każdym razie dzięki ;)

Trololololo1

W media markcie dvd za dychę jest

ocenił(a) film na 9
Trololololo1

Dziś w nocy był na TVP 2 - właśnie skończyłem go oglądać.

ocenił(a) film na 7
Trololololo1

Gdyby ktoś miał problem, aby znaleźć ten film dzisiaj-dostępny jest na netflix.

ocenił(a) film na 8
0909

jak super, że piszesz!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones