PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725200}

Żywioł. Deepwater Horizon

Deepwater Horizon
7,1 57 385
ocen
7,1 10 1 57385
6,3 18
ocen krytyków
Żywioł. Deepwater Horizon
powrót do forum filmu Żywioł. Deepwater Horizon

Przyjemnie się ten film ogląda,ale jest jedno duże ale.Mianowicie chodzi mi o dialogi.Moim zdaniem są one najsłabszym składnikiem tego obrazu,słabo napisane,te gadki między tymi "twardzielami",czasami,aż kłują w oczy.Nie wiem nigdy nie byłem na platformie wiertniczej,ale myślę że inny język by tam bardziej pasował.Dobra to tyle narzekania.Na plus natomiast gęstniejąca atmosfera zagrożenia,czuć że coś wielkiego wisi w powietrzu,również same momenty katastrofy robią duże wrażenie.Film na pewno warty zobaczenia,ale nie ma się co nastawiać na dramat psychologiczny.

kleju30

słuchaj uszami a nie oczami na platformie wiertniczej raczej nie będziesz a pisząc dialogi do filmu na pewno mieli konsultanta który orientował się jak rozmawiają pracownicy na takich platformach.

ocenił(a) film na 8
kleju30

ktoś tu ogladał film jednym uchem.

dialogi akurat sa najmocniejszą częścią tego filmu, który niektórzy tutaj określają jako sztampowy film katastroficzny z takimi sobie efektami specjalnymi. Jak na sztampowy film o katastrofie dialogi są najlepszą czescia filmu a scena miedzy Wahlbergiem a Malkowiczem sam na sam to jest najlepsza scena filmu.

ocenił(a) film na 7
kleju30

Dialogi nie były najgorsze, ale
też nie najlepsze... Ja pracuję na statkach więc co nie co mam z tym wspólnego i no nie oszukujmy się, wiele takich odzywek nie pojawia się... strasznie zapadło mi w pamięć „Roger that” mówione na radiu, a mianowicie pracuje na morzu od paru lat i nigdy nie słyszałem tego zwrotu, prędzej „Copy that” no ale może w USA jest inaczej...

Co do filmu ogółem to był dobry, jak dla mnie 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones