PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864703}

13 minut

13 Minutes
4,4 795
ocen
4,4 10 1 795
13 minut
powrót do forum filmu 13 minut

taki normalny, bez udawania ze Ameryka to taki raj na ziemii a Amerykanie sa tacy super. Nie skupia sie tylko na katastrofie ale bardziej na zyciu lokalnej spolecznosci przed i po. Po prostu normalny film o tym co dalej kiedy cale zycie Ci sie posypie co moze nastapic kazdego dnia w kazdej chwili. 7/10

magda_pik1990

no i sie zgadzam a jestem przed uderzeniem tornada. Czyste pustaki tu głosują ;) A mi się już podoba A polski tytuł to "Zmiana Pogody" ...?

rysiu266

no to nie jest kraj i narod na tego typ obrazy niestety. homofobia, zle pojeta prawicowosc i poszukiwanie kiczowatych efekciarskich emocji to tutaj norma, wiec ja sie nie spodziewam niczego innego niz wieszanie psow na filmie. nawet jesli tornado w rzeczywistosci trwalo 13 minut to w filmie powinno sie ciagnac 2 godziny wedlug niektorych a cala reszta przeciez nie jest istotna ;). Te polskie tytuly to zawsze sa udane - w tym wzgledzie kreatywnosc siega sufitu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones