PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208694}
6,9 169 457
ocen
6,9 10 1 169457
6,9 26
ocen krytyków
21 Jump Street
powrót do forum filmu 21 Jump Street

Ten film i 2 część sprawiły, że co minutę śmiałam się jak głupia xD. Mega film, aktorzy doskonale wczuli się w swoją rolę :).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Aldon

Chciałeś się dowartościować? To Ci nie wyszło.

ocenił(a) film na 7
Heigl_Tatum2

Zajebistość to mało powiedziane lubię się odmóżdżyć przy takich filmach.

ocenił(a) film na 10
ChubakaCieLubi

Cały stres dnia ulatuje przy takich filmach :).

ocenił(a) film na 5
Heigl_Tatum2

...jeśli się gustuje w średniej jakości kiszkach, bo ten film do takiej kiszki pretenduje. I piszę to, jako fan głupkowatych komedii, za jaką "to coś" powinno się udawać. Oj, mega słabo. Nie wiem z czego Ty się śmiałaś... Chociaż, jeśli wziąć pod uwagę Twój nick, ze wskazaniem na "Tatum", to ja się nie dziwię...

ocenił(a) film na 5
grimfather

udawać = uznawać x|

ocenił(a) film na 10
grimfather

Mój nick - moja sprawa. A każdy ma inny gust, a ja z moim poczuciem humoru umiem się śmiać z genialnych i tych mniej genialnych produkcji, ta jest wyjątkowa i na mojej liście ulubionych filmów jest na pierwszym miejscu.

Heigl_Tatum2

Mało prawdopodobne, by powstała 3 cześć. W sumie szkoda, bo dwie pierwsze trzymają dobry poziom.

ocenił(a) film na 10
nieodwracalne

Dokładnie. Ale swoją drogą z początku też myślałam, że będzie 3 część i kilka kolejnych, bo po wpisaniu 21 Jump Street w Grafikę Google wyszło wiele plakatów z rzekomych kolejnych części Jump Street.. 23 JS, 24 JS itd.. No, ale trudno.Nie ma to nie ma.

ocenił(a) film na 6
Heigl_Tatum2

W napisach 22 jump street masz wyjaśnione jak przebiegło chyba 10 kolejnych częsci z kolei xD to jest świetne oglądałaś to wgl ?? Bo tam jakby nia patrzeć jest 23 jump street także dziwi mnie Twoje pytanie w sumie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones