PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844342}
7,7 45 711
ocen
7,7 10 1 45711
6,9 33
oceny krytyków
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
powrót do forum filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

To że w polskich filmach nie da się zrozumieć dialogów to już norma, szkoda że nie dają ich z napisami, ale tutaj TVN wszedł na wyższy level. Wszytkie brzydkie słowa, łącznie z "dupa" były wyciszone, w efekcie ciężko było zrozumieć o czym ci ludzie rozmawiali.
Może i film byłby dobry, gdyby nie co drugie słowo wycięte.

użytkownik usunięty
pakoskladako

Dokładnie! W dodatku jak to mają do siebie Polskie produkcje z drugiej połowy 21 wieku, w ogóle ciężko jest usłyszeć większość dialogów, musiałem wczoraj siedzieć bardzo blisko głośników. Bardzo słabo mi się oglądało.

ocenił(a) film na 9
pakoskladako

będzie jeszcze emitowane w tv?

ocenił(a) film na 7
Eazy96

W najbliższym czasie nie.

ocenił(a) film na 6
Floadi

Leciało własnie na tvn haha

ocenił(a) film na 4
pakoskladako

Zawiodłem się na tym filmie. Historia poruszająca, ale film co najwyżej średni, wiele spłyceń. Nie wciąga i prawie nie buduje emocji. Nie chodzi o obużenie za śłużbę więzienną itp. Gdyby to był film o czymś mniej istotnym, to nie dooglądałbym do końca. Amatorski? Może to go dobrze określa? A brak napisów lub lektora odejmuje o 1 i tak zawyżoną ze względu na temat ocenę.

pakoskladako

Właśnie miałam tu wejść żeby dokładnie to samo napisać. Połowy dialogów nie rozumiem. I to wcale nie wina aktorów, którzy grajac emocje często skomla, szepcza i zaslaniaja usta dłońmi. To się dzieje z każdym filmem nagranym w Polsce. O tych wycietych słowach to już nie wspomne nawet. Film mega dużo tracic na jakości nagłośnienia dialogów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones