PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=158076}

30 dni do sławy

30 Days Until I'm Famous
5,9 977
ocen
5,9 10 1 977
30 dni do sławy
powrót do forum filmu 30 dni do sławy

nie wie ktoś gdzie moge znaleść piosenki z tego filmu?

katarzyna_Saternus

dołączam się do prośby!
Zainteresowała mnie piosenka, która reklamuje ten film w TVP. Czy wie ktoś gdzie można znaleźć soundtrack?!

katarzyna_Saternus

najlepiej mieć ten film i sobie spisać tytuły piosenek ( przeważnie leca z napisami) bo jako tako soundtracku nie ma ( przynajmniej znaleźć nie moge) a co do piosenki lecącej w tvp jako reklama tego filmu to chyba "la Bamba" Ritchie Valens'a ale pewności nie mam ponieważ widziałam tylko moment reklamy i nie wiem czy akurat to ta piosenka ale chyba ona obiła mi sie o uszy 8-)

paulita3

Dzięku bardzo! Też szukałam na googlach soundtrack'u ale bez sukcesu. W takim razie muszę sobie nagrać film i spisać piosenki - o ile puszczą do końca napisy bo różnie w tvp bywa :)

trust_no_1

właśnie sprawdziłam tą piosenkę o której pisałaś i la bamba to niestety nie była. Ona też była po hiszpańsku, wydaje mi się że śpiew ją kobieta i pewnie pochodzi z tego filmu :)

użytkownik usunięty
trust_no_1

Ja szukam dwóch piosenek z tego filmu.Tą,która Camille Guaty wykonywała jako 'Solita'(w czerwonej sukience)często pojawiało się w piosence słowo'matadora'.A druga piosenka to ta,którą śpiewała jako Maggie(z gitarą,bodajże w brązowej bluzce).Z góry dzięki :)

ocenił(a) film na 2

Ta pierwsza to kawałek Jodi Marr - Matadora , który był tylko wykonany przez aktorkę.
A film sam w sobie cienki, zwykła komedia romantyczna jakich tysiące, naiwna opowiastka ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones