PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341466}
6,3 51 206
ocen
6,3 10 1 51206
7,1 23
oceny krytyków
33 sceny z życia
powrót do forum filmu 33 sceny z życia

"Pseudointelektualny"? Nie sądzę. "Nudny"? Momentami. Pani Szumowska zrobiła film. Dobry film. Z dobrą obsadą. No i ...? Miał się wbić w pamięć....no ale nie chce się wbić. Są sceny które miały poruszać i które miały być do bólu prawdziwe. No niby są ale czegoś jednak brakuje. Widać zafascynowanie p. Szumowskiej kinem Kieślowskiego ale jeśli mamy porównywać no to bądźmy szczerzy Dekalog to to nie jest. Dużym plusem jest Maciej Stuhr. Dużym, ogromnym, monstrualnym minusem jest dźwięk. Jak można pozwolić na taki błąd? Wstyyyd....

Dla osób które jeszcze nie widziały: można ale nie trzeba.

Dziękuje za uwagę.

PS. No i co z tego że dostał tyle nagród? Proszę sobie przypomnieć wszelkie pomyłki Akademii odnośnie Oscarów.

ocenił(a) film na 8
Jedi_Knight

Zawsze się zastanawiałam , kto daje ludziom prawo by mogli innym udzielać rad typu " Dla osób które jeszcze nie widziały: można ale nie trzeba. " Wydaje mi się , że dla każdego kto ma swój rozum tego typu rada od człowieka , którego kompletnie nie zna a tym bardziej jego filmowego gustu jest warta tyle co zeszłoroczny śnieg , bez urazy . Odważnie porównałeś Szumowską z Kieślowskim , no cóż ja bym nie pokusiła się o coś takiego , to chyba nawet trochę nie na miejscu . Jeżeli kiepski dźwięk jest dla kogoś zaskoczeniem to bardzo się dziwie , bo w co drugim polskim filmie jest kiepski , bardzo nad tym ubolewam . A co do pomyłek Akademii odnośnie Oscarów to trudno się nie zgodzić , całkowicie przypadkowo oglądałam wczoraj zwycięzców Oscarów z jakichś 30 ostatnich lat , nie trzeba tego komentować , Oscary straciły już swój prestiż .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones