PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341466}
6,3 51 205
ocen
6,3 10 1 51205
7,1 23
oceny krytyków
33 sceny z życia
powrót do forum filmu 33 sceny z życia

... przecież te dzieci ktoś wychował... może więc jakie życie taka śmierć? Scena po śmierci ojca wstrząsająca i zarazem żenująca ... niektórzy piszą o przewartościowaniu życia bohaterki Julii ... chyba że chodziło tu o moralne staczanie się ...
Ja osobiście nie wszystkie śmieszne dialogi odebrałem jako oswajanie śmierci ... ukazują raczej amoralność bohaterów ...
Sam film - dość dziwny dla mnie 8/10

ocenił(a) film na 7
gisby

masz rację. Film w brutalny sposób pokazuje jakie jest podejście do życia, a dokładniej jakie są różnice w tym podejściu między dwoma pokoleniami. Ojciec który się zabił z rozpaczy po śmierci swojej żony i amoralne dzieciaki, które sobie imprezy urządzają i śmierć bliskiej osoby spływa po nich jak po kaczce. Film nie jest łatwy lekki i przyjemny ale to nie znaczy że jest zły. 7/10 jak dla mnie

wsacharczuk

Dla mnie osobiście był zły. Wiem, że pewnie spotkam sie z zarzutami, że nie zrozumiałam, że nie zauwazyłam, że nie jestem wystarczająco refleksyjna itd.,ale to nie to. Wydaje mi sie po prostu, że to wszystko juz było...Że już ta brzydota życia była, juz wiemy,że jesteśmy więźniami swej biologii i że okropnie wyglądamy umierając na raka, juz nam pokazywano brudny seks i brzydkich ludzi...wiemy, że tacy jesteśmy, że niewiele mamy wspólnego z wymuskanymi gwiazdami z amerykańskich filmów. Tylko pytam PO CO?W tym filmie nic nie było! Zachwyt nad nim jest dla mnie jak uwielbienia dla tego, czego nie rozumiemy, bo "pewnie to sztuka".

ocenił(a) film na 8
arsinoa

Patrząc w ten sposób to zasadniczo wszystko już w kinie było - kwestia to tylko jak to w nowy sposób pokazać: szokując czy uwodząc widza ....

gisby

A uważasz, że tu pokazano cos w nowy sposób? nic mnie nie zszokowało ani tym bardziej nie uwiodło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones