PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341466}
6,3 51 206
ocen
6,3 10 1 51206
7,1 23
oceny krytyków
33 sceny z życia
powrót do forum filmu 33 sceny z życia

obraz rodzinki ,,artystów", która po śmierci matki nie mogąc podnieść się z szoku upija się i zdradza na bokach.... i proszę nie piszcze, ze upraszczam i spłycam bo na prawdę nie ma czego

bosman78

nie upraszczasz i nie spłycasz, tylko jasne, wg ciebie wszyscy są święci i na pogrzebach płaczą i ze łzami mówią: śpieszmy sie kochać ludzi tak szybko, bla bla bla...ja nie widziałem stypy na której by nie było wódy i dzieci i wnuków, ktorzy dzien po pogrzebie zabierają sie za podział spuścizny

hipis11

Ależ oczywiście, że tak nie jest i świat jest pełen obłudy to nic nowego a ten film ani nie daje nowgo światła, innego spożenia lub innego przesłania...po prostu niczym szczególnym się nie wyróżnia to po prostu banał... równie dobrze można by nakręcić film o czterech porach roku zachwycając gdzie lato nie zawsze jest latem a zima zimą

ocenił(a) film na 7
bosman78

Czyli lepiej jakby zamiast tego powstało Kocham Cie Kochanie 4 z Małaszyńskim. Wtedy by było fajnie.

ocenił(a) film na 10
bosman78

śmieszą mnie takie reakcje. tak film nie jest nowatorski, ale nie o to autorce chodziło. Film ten jest inny jak na polskie warunki. łamie tabu związane ze śmiercią bliskiej osoby i z całym ceremoniałem pogrzebowym. pani reżyser nie mówi nam jak powinniśmy się zachować, pokazuje jedynie reakcje odbiegające od standardów i ich skutki. wypowiadam się po raz pierwszy na temat tego dzieła, więc:

uważam, że jedynie dialogi (jak na polską kinematografię) są nowatorskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones