PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341466}
6,3 51 200
ocen
6,3 10 1 51200
7,1 22
oceny krytyków
33 sceny z życia
powrót do forum filmu 33 sceny z życia

Jeszcze chyba nigdy tak niecierpliwie nie czekałem na napisy końcowe. Część dialogów jest zupełnie niezrozumiała, poza przekleństwami. Bardzo wielki zawód i bardzo złe kino!

ocenił(a) film na 6
lery

No niestety, spora część polskich filmów jest fatalnie udźwiękowiona, szlag jasny mnie trafia jak jest 30 stopni na zewnątrz, a ja muszę zamykać okno, bo szum samochodów zagłusza mi wszystkie dialogi.

ocenił(a) film na 7
What_The_Fuck

A ja już myślałam, że mi ostatecznie na słuch padło i że to kwestia mnie, a nie filmu... z dwojga złego dobrze, że jednak filmu :)

ocenił(a) film na 5
kslawka

Dokładnie te same odczucia. Okropność!

użytkownik usunięty
kslawka

hahah, jak się cieszę, ze nie zwariowałam i, że z moim słuchem jest OK :) Myślałam, że to wina nagranego filmu, bo dźwięk maiłam na maksa, a i tak ledwo słyszałam. Za to przy muzyce trza było ściszać, bo aż bębniło! No i oczywiście okna pozamykane , bo jakikolwiek szmer zagłuszał i tak ledwo słyszalne dialogi :)

ocenił(a) film na 4
lery

Jestem zwolennikiem dodawania napisów do polskich filmów...

lery

Aż sprawdzałam, czy to przypadkiem nie jest wina komputera... Nie była.

lery

no właśni e dzwiek dźwięk i jeszcze raz dźwięk! Tyle polskich filmow ciekawych fabularnie, wizualnie itd. po prostu rozpi******alają dzwiekiem jak z gameboya. Jak wspomniano wyżej to się prosi o polskie napisy! naprawdę w szkołach filmowych na udzwiekowieniu najwyraźniej gorzej chleja niż na AWF-ach, no po prostu NIC z tych szkól nie wynoszą! Jak ktoś ma bogatego tatusia i pare lat do zmarnowania to swietne studia! a najgorsze jest to ze już dziadkowie mówili z przekasem ze polskie filmy to takie "w ktoreych nic nie slychac i nic nie widać" i o ile operatorka, trzeba przyznać, jest już w Polsce ogółem średnia, a gdzieniegdzie nawet niezła, to dźwięk się moim zdanie wręcz pogarsza! Tych dziwekowcow to chyba wszyscy widziwie pokazow premierowych (gdzie te łapserdaki zapewne przychodzą po poklask) powinni po projekcji rytalnie tłuc kijem.

ocenił(a) film na 6
lery

to samo wrażenie, dialogi bardzo ciche, natomiast muzyka za głośno. za każdym razem było
- " co on/ ona powiedziała?"
- "nie wiem"

ocenił(a) film na 3
lery

Typowe dla polskich filmów, chwalą się łódzką filmowka, ale dźwięku nikt w tym kraju zrobić nie potrafi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones