PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341466}
6,3 51 207
ocen
6,3 10 1 51207
7,1 23
oceny krytyków
33 sceny z życia
powrót do forum filmu 33 sceny z życia

To moj ulubiony film polski czesto do niego wracam jest kilka kultowych scen w tym filmie a pani Kuna poprostu wymiata(kocham ta aktorke) Bylem w kinie ogladalem z 5 razy ten film i za kazdym razem mnie czyms zaskakuje,nie wiem czemu ma taka niska ocene powinien miec min 7 nie ma filmu polskiego bardziej godnego uwagi tak to prawda nie przychodzi mi zaden na mysl musialbym godzine myslec hehe i jest to ocena subiektywna,ten film jest dla specyficznych ludzi bo nie kazdemu sie spodoba podobnie jak naprzyklad Requiem for a dream jedni go kochaja jedni nienawidza :) ja naleze do tych kochajacyh (najlepiej sie go oglada po kilku drinkach niezle ryje czache ) THX

ocenił(a) film na 9
martyrs21

Dobry przykład z Requeim, mimo to ocena na filmwebie jak zwykle niewiarygodna, dosłownie. i Jak tu filmy wybierać ?

ocenił(a) film na 10
nillvo

Ech, ja mam wrażenie że wielu filmwebowiczów po prostu jest uprzedzona do polskiego kina i z zasady daje polskim filmom niższe oceny niż np. (oczywiście) amerykańskim. Choć zdarzają się wyjątki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones