PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341466}
6,3 51 206
ocen
6,3 10 1 51206
7,1 23
oceny krytyków
33 sceny z życia
powrót do forum filmu 33 sceny z życia

Film od początku do końca wciągający i nadający pary do zadumy nad życiem które będąc
bezpiecznie beztroskie bez chorób śmierci nagle wymusza zmiany . Mocno zarysowane
postacie zaczynają ukazywać swoje słabości , trochę lęk trochę brak odnalezienia się w
trudnej życiowo sytuacji . Pytanie kto wymaga większego współczucia umierająca
bohaterka czy może pozostali członkowie rodziny ?

ocenił(a) film na 7
plugins

Według mnie nikt nie wymaga współczucia, i tego współczucia nie oczekuje, ani kobieta na raka umierająca, która nie użala się nad sobą i po prostu odpływa w swój schemat. ani julia która jest artystką i ma inne wartości moralne, ani Kaśka która ma wszystko gdzieś ani Piotr który jest na etapie młodego chłopca grajka zakochanego w żonce. Nie wspomnę już o Adrianie który jeździ 40 km/h.

Nie wiem kto według ciebie okazuje słabość. ja widzę wreszcie wolność i samowolkę po śmierci rodziców. To religijne puszczanie smutów i żałoba już dawno stała się staromodna.

ocenił(a) film na 10
nephilim_718

cyt ...To religijne puszczanie smutów i żałoba już dawno stała się staromodna..... Zapraszam na oddział onkologii albo do hospicjum pogadamy na temat śmierci otaczającej jej atmosfery poczucia lęku i bezradności . Po twoim wpisie mam wrażenie jakby zdechła świnka morska i jest radość bo od jutra nie muszę już wymieniać trocin na nowe : / Przepraszam ale nie przyjmuje twojego braku współczucia , natomiast szanuje twoją interpretacje filmu bo masz do tego prawo i po to są te fora właśnie , każdy widzi inaczej ale to chyba zależy od naszej wrażliwości .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones