PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341466}
6,3 51 207
ocen
6,3 10 1 51207
7,1 23
oceny krytyków
33 sceny z życia
powrót do forum filmu 33 sceny z życia

ble

ocenił(a) film na 5

nic by sie sie stało jakbyscie przegapili ten film. kolejny obraz pani szumowskiej z serii "pseudointeligentny shit"

ocenił(a) film na 1
DoktorQuinn

powiem więcej, stałoby się dobrze jakby udało Wam się przegapić ten film, nieporozumienie...

ocenił(a) film na 1
DoktorQuinn

Dokładnie tak - pseudointelektualny gniot.

ocenił(a) film na 5
Alex303

Uważam z etykietkami typu gniot. Z szacunku dla autorki i jej drogi, w której jest konsekwentna. Dla mnie szału nie ma... Gdyby nie inspirowala sie doświadczeniem śmierci własnych rodziców, pewnie powiedziała bym - wysilona i wydumana story. Ale tak nie jest. Roznimy sie w odbiorze życiowych wydarzeń. To chyba dobrze. Inaczej było by nudno na świecie...

ocenił(a) film na 2
DoktorQuinn

Jedyna dlaczego zacząłem oglądać ten film to był zwiastun w którym była im scena "mama czeka na lody a Ty sobie kretynko zdjęcia robisz?!" co mnie totalnie rozbroiło ;)
Miałem też nadzieje, że w końcu Polskie produkcje zaczynają wychodzić na prostą LECZ POMYLIŁEM SIĘ ;/
NIE polecam tego filmu, szkoda czasu.
Oprócz tych scen ze zwiastuna niema nic fajnego w tym filmie, MOGĘ nawet powiedzieć, że oglądając zwiastun zobaczymy co dobre i zmarnujemy tylko 2 min ;)

Gorąco polecam... zwiastun.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones